رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حفظ آرامش جامعه امروز مهم ترین اولویت مدیران باشد


15 آذر, 1397 - 08:33 -- banovan
معاون اقتصادی استاندار:

حفظ آرامش جامعه امروز مهم ترین اولویت مدیران باشد

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین در نشست فرمانداران و بخشداران استان گفت: حفظ آرامش جامعه امروز مهم ترین اولویت مدیران باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این نشست افزود: دستگاه قضایی همراهی خوبی در حل مشکلات و موانع تولید و اشتغال دارد و این رویکرد مثبت در همه نهادها به موضوع تولید کمک می کند تا مسائل این حوزه را حل و فصل نمود.
حبیبی ادامه داد: حفظ آرامش جامعه امروز مهم ترین اولویت مدیران باشد و این اتفاق از طریق مدیریت بازار،مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت حوزه تولید و اشتغال به دست می آید.
حبیبی یادآور شد: در همین راستا مهم ترین جلسات استانداری که با جدیت زیادی هر هفته برگزار می شود به حوزه تولید اختصاص دارد،یکی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و دیگری کارگروه اشتغال استان است.
وی عنوان کرد: پیگیر مشکلات بیمه محصولات کشاورزی نیز هستیم تا بتوانیم آن ها را مرتفع کنیم.
معاون استاندار مطرح کرد: کارهای راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی تاکستان نیز در حال انجام است و عملیات اجرایی آن را در استان به شرکت شهرک های صنعتی سپرده ایم و به زودی به نتیجه خواهد رسید.
این مقام مسئول در پایان گفت: مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی نیز به زودی ابلاغ خواهد شد و با عاملیت سه بانک در استان به متقاضیان پرداخت می شود

.