رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک فرماندار البرز بمناسبت ١۶ ام آذر ماه و روز دانشجو


15 آذر, 1397 - 15:28 -- روابط عمومی فرم...

پیام تبریک فرماندار البرز بمناسبت ١۶ ام آذر ماه و روز دانشجو

رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز با صدور پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

در متن این پیام آمده است: 

برداشت و توقّع بنده و نظام اسلامی از جماعت دانشجو این است که فکر می‌کنیم دانشجو یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان است؛ متدیّن است. مقام معظم رهبری ((مدظله العالی))

                                              بسم الله الرحمن الرحیم 
در طول تاریخ ،دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته سعی در پیشبرد اهداف کشور داشته اند و هر گاه مانعی در این راه وجود داشته  نقش موثری در آغاز حرکتهای مردمی ایفا نموده اند . 


امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما وام دار خون های پاک ریخته شده در پی کودتای ننگین آمریکایی و نیز فداکاری جوانانی  هستند که برای به ثمر رسیدن انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران و استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدت و ایثار نموده  و از همه هستی خود گذشتند.

16 آذر روز  گرامیداشت یاد و خاطره شهیدانی است که برای استقلال، آزادی و استقرار نظام مبتنی براراده و خواست مردم شریف و سرافراز ایران اسلامی ، جان شیرین خویش را فدا کردند.

لذا اینجانب ضمن گرامیداشت حماسۀ 16 آذر و یاد و خاطره شهداء دانشجو ،  این روز را به تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بویژه دانشجویان و جامعه علمی و دانشگاهی شهرستان البرز تبریک عرض نموده ، از خداوند سبحان می خواهم در سایه عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بتوانیم راه  بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) وشهدای گرانقدر انقلاب  را تداوم بخشیده و در مسیر خدمتگزاری صادقانه به ملت فهیم و آزاده  ایران اسلامی  بیش از پیش کوشا باشیم.

رضا گروسی 
فرماندار شهرستان البرز