رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در سایه تضارب افکار و عقاید، جامعه پویا در مسیر رشد و ترقی قرار می گیرد


18 آذر, 1397 - 00:13 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

در سایه تضارب افکار و عقاید، جامعه پویا در مسیر رشد و ترقی قرار می گیرد

فرماندار البرز گفت : در اتاق فکر و گفتگو به دور از جناح گیری و حواشی با شناسایی و ارائه راهکار در مسیر حل مسائل و چالش ها گام برداریم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی" فرماندار این شهرستان ،  در جلسه اتاق فکر و گفتگو شهرستان  در خصوص تشکیل این جلسات گفت : در سایه تضارب افکار و عقاید ، جامعه پویا در مسیر رشد و ترقی قرار می گیرد و همین راستا می بایست به دور از جناح گیری و حواشی با شناسایی و ارائه راهکار ، در مسیر حل مسائل و چالش ها گام برداریم .

وی هم چنین با اشاره به ضرورت  تبیین فرمایش رهبر معظم رهبری در زمینه تشکیل  اتاق فکر و توجه به جوانان گفت: راه اندازی این اتاق می تواند نقش بسزایی در توسعه  بخشهای ها جامعه داشته باشد.

فرماندار البرز  بر شکل گیری سریع کمیته های زیر مجموعه تاکید کرد و اذعان داشت : پویایی جلسات و خروجی اجرایی این نشست ها  کمک شایانی به تسریع و حل مشکلات می کند . 

نماینده عالی دولت در شهرستان نظرات کارشناسی و علمی مطابق با قانون را از مشخصه های مهم برای اجرایی کردن مصوبات اتاق فکر عنوان کرد و گفت : هدف از تشکیل اتاق فکر ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم است تا تمامی منافع مردم و شهرستان در درازمدت در نظر گرفته شود .

وی نتایج و خروجی اتاق های فکر و اندیشه را بهبود وضعیت شهرستان در عرصه های مختلف عنوانو تصریح کرد :  نتایج  اجرایی در صورتی که واقع بینانه ،  با تکیه بر مقدورات ،  بر اساس اطلاعات واقعی و با توجه به  قانون حاصل شود ، کارایی خواهد داشت .

وی از اعضای اتاق فکر شهرستان خواست تا اجرایی شدن مصوبات پیگیر باشند زیرا فرمانداری شهرستان خود را همراه اعضای اتاق فکر در حرکت تا حصول نتیجه می داند.