رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مزیت سامانه سامد کاهش آمد و شد مردم به دستگاههای اجرایی است


19 دى, 1397 - 14:39 -- اداره کل روابط عمومی
مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی :

مزیت سامانه سامد کاهش آمد و شد مردم به دستگاههای اجرایی است

پاسخگویی فرماندار البرز به سوالات مردم شهرستان از طریق تلفن 111
مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت:مزیت سامانه سامد کاهش آمد و شد مردم به دستگاههای اجرایی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صبح روز چهارشنبه 19 دی ماه جاری رضا گروسی فرماندارشهرستان البرز  با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ، به صورت تلفنی، آنلاین و بر خط به سوالات مردمی پاسخ داد.

معصومه مرادیان مدیرکل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی در این خصوص گفت : کاهش آمد و شد مردم به دستگاه های اجرایی و سرعت در پاسخگویی را از جمله مزیت های سامانه سامد برشمرد و گفت:یکی از رویکردها و برنامه های دولت نیز بهره مندی از زیرساخت های خدمات دولت الکترونیک جهت خدمت رسانی به مردم است که در این طرح نیز سعی می شود تا ترددهای مکرر مردم به دستگاه ها کاهش پیدا کند و در عین حال درخواست ها و مطالبات مردمی نیز با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.

مرادیان افزود:‌ آقای گروسی با حضور در مرکز سامانه سامد به تعدادی از تماسهای مردمی پاسخ دادند که بخشی از درخواست ها نیز جهت پیگیری به مسئولان ذیربط ارجاع داده خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد :همشهریان عزیز می توانند ضمن تماس با سامانه ۱۱۱  از نتیجه اقدامات صورت گرفته مطلع و موضوعات مطروحه خود را بصورت روزانه و از طریق همین شماره تلفن پیگیری نمایند