رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حل مشکلات جامعه پرستاران در گرو اجرای قانون است


21 دى, 1397 - 18:08 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین:

حل مشکلات جامعه پرستاران در گرو اجرای قانون است

استاندار قزوین گفت:حل مشکلات جامعه پرستاران در گرو اجرای قانون است و هم اقزایی مدیران دستگاه ها به تحقق این امر کمک می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

عبدالمحمد زاهدی در مراسم جشن روز پرستار که در سالن اجتماعات علامه رفیعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد، افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همه دستگاه های ذیربط با اعلام آمادگی های لازم درصدد رفع معضل و مشکلات صنف پرستاران برآمده اند.
وی، پرستاری را از شغل های سخت و در عین حال ویژه دانست و خاطرنشان کرد: شاغلان در این حرفه با اینکه شبانه روز در تلاش و فعالیت هستند، اما باید به طور خاص از خانواده‌های این افراد تشکر کرد که همواره آنان را در طول این مسیر سخت همراهی می کنند.
زاهدی به مشکلات حوزه بیمه ای پرستاران اشاره و یادآور شد: حل مشکلات بیمه و مطالبات پرستاران تنها در گرو اجرای قانون است و رییس کمیسیون اصل 90 نیز پیگیر این موضوع هستند.
به گفته استاندار قزوین، برای برخی موارد لازم است که سازمان برنامه و بودجه با همکاری تامین اجتماعی ضمن شناسایی مشکلات موجود، درصدد رفع آنها برآیند.
زاهدی ضمن اعلام آمادگی سازمان تامین اجتماعی در راستای حل مشکلات پرستاران، اضافه کرد: خوشبختانه برای پاسخ مناسب به مطالبات صنفی پرستاران، با وجود هم افزایی و اراده جمعی موجود، پیگیر رفع معضلات یاد شده هستیم.