رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چهار واحد تولیدی با حضور استاندار قزوین در شهرک صنعتی آبیک افتتاح شد


17 بهمن, 1397 - 17:52 -- روابط عمومی 3
به مناسبت دهه مبارک فجر

چهار واحد تولیدی با حضور استاندار قزوین در شهرک صنعتی آبیک افتتاح شد

چهار واحد تولیدی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر عصر چهارشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در شهرک صنعتی آبیک (کاسپین ۲) افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

با بهره برداری از این چهار واحد تولیدی که برای احداث و راه اندازی آنها ۴۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده، ۲۵۴ نفر مشغول به کار خواهند شد.

طرح کار آفرینی شرکت فیدار سازه با ۲۲ میلیارد ریال اعتبار و با اشتغالزایی برای ۵۰ نفر تولید کننده عایق های ضد حریق، شرکت پارس رول فرم با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار تولید کننده ماشین آلات رول فرمینگ و خم برش و با اشتغالزایی برای ۲۴ نفر، شرکت نوآور ارتباط صنعت با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار تولید کننده دسته سیم لوازم خانگی، حسگر دما و دو شاخه برق با اشتغالزایی ۱۵۰ نفر از جمله این طرح ها بودند.

شرکت قرار پویان آزاد با پنج میلیارد ریال اعتبار تولید کننده ماشین آلات الکترویکی با اشتغالزایی برای ۳۰نفر از دیگر طرح های به بهره برداری رسیده در شهرک صنعتی آبیک بود.

علی پرزحمت رییس سازمان صنعت معدن و تجارت، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین و همچنین حجت الاسلام سید محمد میرامینی امام جمعه آبیک و شهرام احمدپور فرماندار آبیک در این مراسم حضور داشتند.