رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین افتتاح شد


21 بهمن, 1397 - 12:22 -- روابط عمومی 2
با حضور استاندار قزوین؛

ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین افتتاح شد

با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین با 120 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

با حضور استاندار قزوین ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین روز یکشنبه با 120 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
 این ساختمان به نام علی اکبر صالحی دانشمند و پژوهشگر قزوینی و رییس سازمان انرژی اتمی ایران نامگذاری شده است.
در مراسم افتتاح این ساختمان بهروز کمالوندی معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران، مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان حضور داشتند.
رییس پارک علم و فناوری استان قزوین در این مراسم گفت: این پارک در سال 90 فعالیت خود را در استان آغاز کرد و هم اکنون 30 هکتار وسعت، چهار هزار و 600 متر مربع زیربنا و 80 واحد فناور مستقر دارد.
یوسف گرجی مهلبانی افزود: به دنبال راه اندازی یک محیط کسب و کار ویژه در استان هستیم تا تعامل و ارتباط بیشتری با شرکت های دانش بنیان و فناور برقرار نماییم.
وی با اشاره به دستاوردهای این پارک افزود:استقرار 19 موسسه فعال در سطح بین الملل، تولید موتورهای جایگزین دیزل ژنراتور آمریکا و فعالیت 106 واحد در حوزه آی تی از دستاوردهای بزرگ این پارک علم و فناوری در چهل سالگی انقلاب اسلامی هستند که امیدواریم در ادامه نیز شاهد رشد و شکوفایی بیشتر این پارک باشیم.

ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین روز یکشنبه با حضور مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین به بهره برداری رسید.