رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور و انقلابی مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک برگزار شد.


22 بهمن, 1397 - 12:29 -- روابط عمومی فرم...

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور و انقلابی مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک برگزار شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و انقلابی مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

 ‍ ‍ ‍ راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور و انقلابی مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک برگزار شد.     

    راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و انقلابی مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک برگزار شد.          

  مردم و مسئولین ولایتمدار شهرستان آبیک با حضور پرشور، انقلابی و گسترده خود در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، حماسه به یاد ماندنی دیگری خلق کرده و بار دیگر وفاداری خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی ایران ثابت کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان در همراهی و ایستادگی در راستای اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی ایران افزودند.

شایان ذکر است سخنران مراسم حجت الاسلام  حسینی میر امینی امام جمعه معزز و نماینده محترم ولی فقیه در شهر آبیک بودند.

حجت الاسلام  حسینی میر امینی امام جمعه معزز و نماینده محترم ولی فقیه در شهر آبیک و سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شهر آبیک ضمن تقدیر از حضور پرشور و انقلابی مردم ولایتمدار شهرستان آبیک خطاب به حاضرین تصریح کرد: رحمت خدا بر امت غیور و انقلابی شهرستان، این مردمان ولایتمدار حماسه به یاد ماندنی دیگری خلق و بار دیگر وفاداری خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی ایران ثابت کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان در همراهی و ایستادگی در راستای اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی ایران افزودند.

نماینده محترم ولی فقیه در شهر آبیک ضمن اشاره به قدرت نظامی ایران و اقتدار ایران در منطقه ادامه داد: در ایام جنگ تحمیلی تصور چنینی قدرت نظامی برای ایران متصور نبود در 20 سال پیش چنینی نفوذی برای ایران در منطقه قابل تصور نبود، بنابراین چه کسی می تواند 40 سال آینده ایران را پیش بینی کند .

امام جمعه معزز شهر آبیک افزود:زمانی تصور نمی کردیم نیروهای نظامی، امنیتی به راحتی بتوانند در کشورهای دیگر تردد نمایند لیکن اکنون شاهدیم به فضل الهی هر نقطه از عراق که اراده کنیم جولانگاه جوانان ماست و سوریه قدمگاه جوانان ایران اسلامی مدافع حریم حرم  است.

حجت الاسلام  حسینی میر امینی امام جمعه معزز شهر آبیک ضمن اشاره به اقتدار و نقش تاثیر گذار ایران در معادلات منطقه افزود: ایران اسلامی به فضل الهی به درجه ای از اقتدار رسیده است که روئسا جمهور کشورهای غربی با صراحت بیان می کنند که بدون حضور ایران نمی توان معادلات منطقه را حل و فصل کرد

امام جمعه معزز شهر آبیک تصریح کرد:کشورهای مهم دنیا بویژه کشورهای منطقه می دانند اگر به ما تکیه کنند پیروزند این به سبب اقتدار ما در منطقه است

نماینده محترم ولی فقیه در شهر آبیک ادامه داد: ما در اوج قدرت هستیم مشکلات معیشتی داریم شرایط سخت است لیکن قابل حل و مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود را حل خواهیم کرد.

امام جمعه معزز شهر آبیک با بیان این موضوع که جنگ آخر ما دیگر با کفار نیست، جنگ آخر ما با منافقین است، خطاب به حاضرین تصریح کرد: از ویژگیهای منافقین این است که جهادگر نیستند و از کفار ترس دارند، خط نفاق را درست بشناسیم تا در جنگ آخر نیز پیروز پیروز میدان باشیم.