رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم انقلابی، بار دیگر شعور سیاسی و تعهد دینی خود را نشان دادند


22 بهمن, 1397 - 13:49 -- روابط عمومی 3
زاهدی استاندار قزوین:

مردم انقلابی، بار دیگر شعور سیاسی و تعهد دینی خود را نشان دادند

زاهدی استاندار قزوین گفت: مردم انقلابی، با بصیرت، بینش و درک بالای خود بار دیگر شعور سیاسی و تعهد دینی خود را نشان دادند و برای دفاع از جمهوری اسلامی پای صحنه آمدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهارداشت: امروز علیرغم این که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا روی این موضوع مانور زیادی دارد اما مردم انقلابی با بصیرت و بینش و درک بالای خود بار دیگر شعور سیاسی و تعهد دینی خود را نشان دادند و برای دفاع از جمهوری اسلامی پای صحنه آمدند.
زاهدی بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی به یاوه گویان و استکبار جهانی است و امسال هم با حضور خود چشم جهانیان را خیره کردند.

 

وی اضافه کرد: امسال هم دشمنان با استفاده از رسانه های استکباری خیلی تبلیغ کردند تا بگویند مردم به دلیل گرانی و مشکلات اقتصادی دیگر در راهپیمایی شرکت نخواهند کرد اما این حضور جواب محکمی به یاوه گویان و بدخواهان بود که عزت کشور را بیشتر کرد.
زاهدی در ادامه یادآورشد: مردمی که با دست خالی به میدان آمدند و انقلاب را پیروز کردند همان مردم امروز هم در این شرایط حساس و در ۲۲ بهمن به صحنه آمدند تا نشان دهند همچنان پای انقلاب ایستاده اند و از آن دفاع می کنند.
وی گفت: حضور مردم انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با رهبری نظام، دفاع از انقلاب و کشور و راهکاری برای مایوس کردن دشمنان است.