رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان از حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن


22 بهمن, 1397 - 22:10 -- روابط عمومی 3

پیام استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان از حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

زاهدی استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان با انتشار پیامی از حضور گسترده،رشور و معنادار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمودند۴

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

پیام تقدیر و تشکر زاهدی استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان از حضور گسترده،پرشور و معنادار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنّا لنهتدی لولا أن هدانا الله
خدای متعال را سپاسگزاریم که در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، مرد و زن و پیر و جوان و نوجوان و خردسال استان همچون دیگر نقاط کشور با حضور معنادار خود و لبیک به دعوت امام المسلمین حماسه‌ای جاودان خلق کردند که در کتاب تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود.
پیام این حضور برای دشمنان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی یأس و ناامیدی و سرخوردگی بود. دوستان انقلاب اسلامی نیز در داخل کشور و اقصی نقاط جهان امید به آینده روشن و پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم را از این حرکت مردمی برداشت خواهند کرد.
ضمن تشکر از یکایک مردم شریف استان که این حماسه را آفریدند و تمام خدمتگزاران انقلاب که در برگزاری راهپیمایی و تأمین نظم و امنیت آن تلاش کردند، از خدای متعال ظهور امام عصر (عج) و اتصال انقلاب اسلامی به حکومت جهانی موعود را خواستاریم.