رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تمام پروژه های عمرانی از نظر مناسب سازی برای معلولین مورد بررسی قرار می گیرند


18 اسفند, 1397 - 21:22 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین :

تمام پروژه های عمرانی از نظر مناسب سازی برای معلولین مورد بررسی قرار می گیرند

معاون عمرانی استاندار در جلسه ستاد مناسب سازی شهری خاطر نشان کردد: تمامی پروژه های عمرانی استان اعم از خصوصی و دولتی قبل از ساخت به لحاظ مناسب سازی برای معلولین مورد بررسی قرار می گیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار در جلسه ستاد مناسب سازی شهری خاطر نشان کردد: تمامی پروژه های عمرانی استان اعم از خصوصی و دولتی قبل از ساخت به لحاظ مناسب سازی برای معلولین مورد بررسی قرار می گیرند.

وی افزود: در خصوص تخلفاتی که در ساختمانها صورت می گیرد، اگر موضوع مربوط به مناسب سازی  باشد، حتی   در کمیسیون ماده پنج طرح نیز نمی شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: در حوزه آموزش در شهرداری ها نیز سعی شده تا اعتقاد به مسائل مناسب سازی برای برای افراد تاثیرگذار در این خصوص ایجاد شود همچنین حضور سازمانهای مردم نهاد و معلولین در جلسات و مسائل مربوط به مناسب سازی بسیار تاثیر گذار است.

وی تاکید کرد: شهردار ی ها در بودجه سال ۹۸ ، مسائل مربوط به حوزه مناسب سازی شهری چه در پروژه هایی که قبلا اجرا شده و نیاز به مناسب سازی دارد و چه در پروژه های جدید، لحاظ کنند.

فرخ زاد موضوع مناسب سازی را یکی از مهمترین موضوعات مورد توجه استان دانست و گفت:   در شورای فنی استان، یکی از آیتم های مورد بررسی کمیته ارزیابی، رعایت اصول مناسب سازی می باشد.