رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح بازرسی بخش های تابعه این شهرستان در دست اجراست


19 اسفند, 1397 - 15:15 -- اداره کل روابط عمومی
سرپرست فرمانداری قزوین خبر داد ؛

طرح بازرسی بخش های تابعه این شهرستان در دست اجراست

سرپرست فرمانداری قزوین خبر داد ؛ طرح بازرسی بخش های تابعه این شهرستان در دست اجراست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 محمد شفیعی با بیان این خبر گفت : بر اساس مصوبه شورای عالی اداری ،  نظارت بر حسن عملکرد ادارات و نهاد های دولت از جمله وظایف فرمانداری هاست و به منظور افزایش نظارت و ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی و بخشداری ها و بررسی نحوه ارائه خدمات به مردم و میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان تیم های بازرسی فرمانداری قزوین در حال بازدید از ادارات و نهادهای دولتی این شهرستان  هستند. 


سرپرست فرمانداری قزوین در ادامه افزود : بررسی کیفیت اجرای پروژه های عمرانی ، رعایت نظم اداری و پاسخگویی به مردم ، پیگیری طرح های پیش بینی شده در کمیته برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات از جمله مسایلی است که در این بازدیدها در مناطق و بخش های تابعه در نظر گرفته می شود. 
محمد شفیعی اظهار داشت : تیم بازرسی فرمانداری قزوین متشکل از بخش های سیاسی _ امنیتی _ اجتماعی ، عمرانی ، اقتصادی و اداری _ مالی تاکنون ضمن حضور در بخش های الموت شرقی ، بخش مرکزی و کوهین عملکرد ادارات و نهادهای دولتی ، شهرداری ها و دهیاری های تابعه و مراکز ارائه خدمات عمومی این نهادها را بررسی کرده است. 
وی ادامه داد : نتایج این بازدیدها که به طور مستمر صورت می گیرد در  سابقه مدیران و مسولان ادارات لحاظ خواهد شد. 
به گفته سرپرست فرمانداری قزوین ، همچنین در راستای تحقق سیاست های نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری ، تاکنون ناظران این فرمانداری از  25 اداره و نهاد اداری سطح شهرستان بازدید کرده است.
گفتنی است شهرستان قزوین مشتمل بر پنج بخش ، جمعیتی افزون بر 600  هزار نفر دارد.