رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است


22 اسفند, 1397 - 09:05 -- اداره کل روابط عمومی
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در قزوین:

ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک گفت:ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است که باید تداوم و تقویت شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه زاهدی استاندار و جمعی از مدیران از پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک بازدید به عمل آورد.
معاون وزیر کشور در این دیدار در سخنانی بیان داشت:پایگاه هوا نیروز شهید امینی آبیک میتواند به عنوان یک مرکز پشیبان ملی مطرح و مورد استفاده قرار بگیرد.
وی افزود:ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است که باید تداوم و تقویت شود.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت :براساس سیاست های  ابلاغی مقام معظم رهبری،استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و پیشگیری و ساماندهی مسائل و معضلات حوزه مدیریت بحران یک اصل اساسی است.
وی افزود:اعتقادو جهت گیری ما در حوزه مدیریت بحران این است که ازظرفیت نیروهای مسلح به دلیل برخورداری از نظم و انطباط و سیستم فرماندهی به خوبی می توان در مقابله،مدیریت و کنترل حوادث با کارائی و تتایج بهتر استفاده کرد.
نجار گفت:در بسیار ی از کشورها در زمان مقابله و مدیریت سوانح و حوادث ابتدا از روش قرنطینه کردن استفاده می کنند و سپس سعی می کنند با استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح برای امداد و نجات بهره بگیرند