رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک فرماندار شهرستان آبیک بمناسبت فرا رسیدن 25 اسفند ماه روز شهردار


24 اسفند, 1397 - 14:20 -- روابط عمومی فرم...

پیام تبریک فرماندار شهرستان آبیک بمناسبت فرا رسیدن 25 اسفند ماه روز شهردار

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک با صدور پیامی فرا رسیدن 25 اسفند روز شهردار را به شهرداران پرتلاش تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک؛

متن پیام تبریک شهرام احمد پور  بشرح ذیل است:         

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)

           
25 اسفند ماه مصادف با سالروز شهادت سردار سرلشکر شهید مهدی باکری و روز شهردار فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تلاش صادقانه، متعهدانه و همراه با تخصص شهرداران و مجموعه حوزه مدیریت شهری که در راستای توسعه، نشاط اجتماعی و رفاه شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم و زیبا اهتمام ویژه داشته و از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند.  

اینجانب با گرامیداشت این روز و تبریک به شهرداران پرتلاش بویژه شهرداران شهرهای تابعه و مجموعه حوزه مدیریت شهری این شهرستان ضمن تقدیر از زحمات بی شائبه این عزیزان در سال 97 امیدوارم در سال پیش رو نیز با همکاری شهرداران، اعضای محترم شورای اسلامی شهرها و همراهی مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان در راستای توسعه، پویایی و بالندگی شهرها و فراهم نمودن محیطی پرنشاط،سالم و زیبا برای شهروندان قدم برداریم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با بهره مندی از رهنمودهای گهربار امام راحل، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با تأسی از اندیشه، سیره و راه شهیدان والامقام همچون شهید سرافراز  سردار سرلشکر شهید مهدی باکری با وحدت، همدلی و انسجام در راه اعتلای آرمانهای والای انقلاب اسلامی و توسعه و پیشرفت شهرها قدم  برداریم.

شهرام احمد پور

فرماندار شهرستان آبیک