رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با اطلاع رسانی عملکرد و دستاوردهای نظام از نقد غیر منصفانه معاندین پیشگیری می شود


25 اسفند, 1397 - 15:55 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

با اطلاع رسانی عملکرد و دستاوردهای نظام از نقد غیر منصفانه معاندین پیشگیری می شود

فرماندار شهرستان البرز گفت: اطلاع رسانی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در مقاطع مختلف به ارتقا ء سطح آگاهی جامعه از تلاشهای خدمتگزاران مردم کمک می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی "فرماندار شهرستان البرز، در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور نمایندگان مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ،گفت: با اطلاع رسانی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی علاوه بر ارتقا سطح آگاهی جامعه از تلاش خدمتگزاران مردم  از نقد غیر منصفانه معاندین نیز  در این خصوص پیشگیری می شود .

وی افزود: هدف از ارائه گزارش عملکرد ادارات در پایان سال این است  که مردم و خدمتگزاران آنها از  عملکرد و خدمات دیگر دستگاه ها در حوزه های مختلف مطلع و با اطلاع رسانی عمومی  این  خدمات ضمن آگاهی کامل و دقیق در مقاطع مختلف مورد دفاع قرار گرفته و از نقد غیر منصفانه پرهیز شود .

گروسی تصریح کرد: در  حوزه های مختلف از جمله آموزش و پرورش شهرستان دستاوردهای مثبت و مطلوبی داشته است، از جمله  شورای آموزش پرورش شهرستان البرز رتبه نخست را در سطح استان کسب نموده و همچنین عناوین مختلفی  نیز در سایر حوزه های شهرستان  از جمله ورزش و بخشهای خدماتی کسب  شده است.

وی همچنین در پایان این جلسه  به بیان عملکرد  ادارات در حوزه های خدمات بهزیستی به جامعه هدف ، ثبت احوال در زمینه  آمار ثبت ازدواج ،طلاق ،تعویض شناسنامه ،تغییر نام صدور کارت هوشمند ملی ، هلال احمر و اشاره ضرورت خدمات رسانی پایگاه امداد و نجات خصوصا" در آستانه سال جدید ،  صندوق کارآفرینی امید در بخش تسهیلات اشتغال ،اشتغال محلی روستایی و .... پرداخت ودر آخر نیز از تلاشهای کلیه اعضا در سال گذشته تقدیر نمود .