رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

‍ طرح ترافیکی پلیس راهور با شعار «پرهیز از خطر آرامش در سفر» در قزوین آغاز شد


25 اسفند, 1397 - 23:18 -- اداره کل روابط عمومی
باحضور معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مُسئولان

‍ طرح ترافیکی پلیس راهور با شعار «پرهیز از خطر آرامش در سفر» در قزوین آغاز شد

‍ طرح ترافیکی پلیس راهور با شعار «پرهیز از خطر آرامش در سفر» با حضور معاون عمرانی استاندار و اعضای ستاد خدمات سفر آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

علی فرخزاد در مراسم آغاز طرح نوروزی در قزوین اظهار داشت: از ماه‌ها قبل جلسات هماهنگی برای سفرهای نوروزی در استان برگزار شده و با محور قراردادن خدمات سفر تلاش کردیم تسهیلات نوروزی برای مسافران مهیا شود.

وی بیان کرد: جلسات این روزها همه با رویکرد برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی است و از راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راه، هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی، امداد خودرو و سایر نیروها که با حضور در جاده‌ها به خدمت رسانی مشغول خواهند شد تشکر و قدردانی می‌کنیم.

معاون عمرانی استاندار یاد آور شد: شعار «قزوین شاداب نزدیک ترین مقصد پاکیزه گردشگری» امسال محور برنامه هاست و تلاش می‌کنیم تا ایام پر  از نشاط و شادابی برای همگان رقم بخورد.

فرخزاد اضافه کرد: در نمایشگاه گردشگری که در تهران برگزار شد غرفه استان قزوین ضمن آراستگی بسیار زیبا توانست بیشترین بازدید کننده و رضایت مردمی را جلب کند که جای خرسندی دارد.

وی یادآور شد: در سفر آقای کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور به استان قزوین پاکیزگی راه‌ها و شهرهای استان از سوی ایشان مورد تقدیر قرار گرفت و این جایگاه ایجاب می‌کند همچنان برای سلامت مردم با رعایت مسائل زیست محیطی جدی باشیم.

این مسئول افزود: تمیزی راه‌های استان قزوین مورد تأیید بسیاری از مسافران است و باید این وضعیت را حفظ کنیم تا موجب رضایت مسافران نوروزی شود.

فرخزاد گفت: یکی از اقدامات خوب انجام شده درختکاری و تأمین روشنایی حدود ۱۵ کیلومتر از اتوبان قزوین به زنجان و ۹ کیلومتر در مسیر قزوین به رشت است که در این ایام می‌تواند مورد توجه گردشگران و مسافران نوروزی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: توجه به درختکاری و پاکیزگی حاشیه راه‌ها در زیبایی سیما و منظر شهری هم مؤثر است و این کار می‌تواند به تحقق شعار «قزوین مقصد گردشگری» کمک کند.

فرخزاد اضافه کرد: باید مردمی که وارد استان قزوین می‌شوند هم احساس امنیت کنند و هم آن را در جای جای این استان مشاهده کنند تا در آینده نیز این منطقه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

وی از کاهش سوانح جاده‌ای در استان خبر داد و یادآور شد: در یک کار تیمی که از سال‌ها قبل آغاز شده توانسته‌ایم علیرغم بالا رفتن تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان زمینه کاهش سوانح فوتی، جرحی و خسارتی را فراهم کنیم که کار ارزشمندی  است.