رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران شهرستان البرز با ریاست رضا گروسی فرماندار این شهرستان برگزار شد


12 فروردين, 1398 - 16:56 -- روابط عمومی فرم...

جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران شهرستان البرز با ریاست رضا گروسی فرماندار این شهرستان برگزار شد

فرماندار البرز گفت : تمهیدات لازم در محدوده نقاط حادثه خیز شهری و روستایی توسط مدیران بحران شهرستان در حوزه های مربوطه جهت پیشگیری اندیشیده شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران  شهرستان البرز ، در جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان گفت : با توجه به امکان افزایش دبی رودخانه یالیان تقسیم آب یالیان از بالادست با همکاری شهرداری و شرکت شهر صنعتی بویژه شهرداری الوند صورت گیرد .

وی ادامه داد: در اجرا مصوبات جلسه به ویژه در صورت لزوم مسدود نمودن مسیرهای پیش بینی شده بعد از دستور مستقیم رئیس ستاد بحران شهرستان اقدام مقتضی صورت گرفته و  دستگاه های متولی با برنامه ریزی منسجم عمل نمایند .

گروسی تاکید کرد : امکاناتی از قبیل تهیه گونی شن به میزان ضرورت ، تامین ماشین آلات و تمهیدات لازم تا قبل از ساعت ۱۶ توسط شهرداری و شرکت شهرصنعتی اندیشیده شود .
در پایان این جلسه نیز وی با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در برخی روستاهای بخش مرکزی  مسئولیت کامل و مدیریت بحران حوادث احتمالی در روستاهای این بخش را به بخشدار مرکزی شهرستان واگذار و احداث خاک ریز شنی وخاکی جهت جلوگیری از  ورود آب به منازل در برخی نقاط روستای کوچار را متذکر و این امر را  ضروری دانست .