رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در حادثه سیل سالجاری وفاق ملی بار دیگر به بهترین شکل نمایان شد


26 فروردين, 1398 - 18:04 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

در حادثه سیل سالجاری وفاق ملی بار دیگر به بهترین شکل نمایان شد

فرماندار البر گفت : برای بیگانگان تفکیک قوا مفهوم نداشته و معاندین آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی را در برنامه خویش دارند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"رضا گروسی" فرماندار شهرستان البرز، در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 98 بیان کرد: به رغم تمام محدودیتها   در سال گذشته حقوق معوقه جاری در واحدهای تولیدی شهرصنعتی البرز وجود نداشته است.

 فرماندار البرز عنوان کرد: در بحث سیل هم می‌توان گفت یک وفاق ملی ایجاد شد، همانطور که می دانیم به تنهایی بدون مشارکت مردم ، دولت و بهره گیری از ظرفیت و امکانات کشور و  تمامی قوا نمی شود  از پس حل مشکلات و مسائل برآمد و فقط در قالب مشارکت همگان است که می‌توان به موفقیت دست یافت.

 گروسی تصریح کرد: شرایطی در کشور اتفاق افتاد و بسیاری از خدمات دستگاه‌های استان و شهرستانها از جمله شهرستان البر  به مناطق سیل زده اعزام شدند. این در حالی است که  شبکه های  معاند با اطلاعات دروغ، با نظام مبارزه می کنند اما هدف اصلی همگی ما می بایست تعالی نظام جمهوری اسلامی باشد ،  زیرا برای بیگانگان تفکیک قوا مفهوم نداشته و معاندین آسیب زدن به  نظام جمهوری اسلامی را در برنامه خویش  دارند .

فرماندار البرز در خصوص مشکل شهر شریفیه گفت: در گذشته در خصوص شریفیه  و مقوله رودخانه غربی و شرقی آن مشکلاتی وجود داشته است اما با بهره گیری از تجربیات سالیان گذشته خوشبختانه مسائل مرتفع و در حادثه سیل گذشته محدودیتهای بوجود آمده حل شد و مشکل خاصی بوجود نیامد .

وی هم چنین ضمن حمایت از خدمات و اقدامات دولت در بخشهای مختلف تاکید کرد : در بحران سیل نیز دولت با تمام توان ورود نمود و از ظرفیت و امکانات   کشور و هم چنین  نیروهای مسلح نیز استفاده شد که نشان از همدلی و انسجام در کشور است ، این در حالیست که در قانون مدیریت بحران نیز به استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت تمامی نیروها در زمان بحران اشاره شده است .

 گروسی در پایان با تاکید بر  ضرورت همراهی  مردم و مسئولان جهت تحقق شعار سال جاری مطابق با فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) گفت: برخی از مشکلات تولید تنها مربوط به مقوله  تحریم ها و مشکل مواد اولیه نیست فلذا در برخی موارد مشکلات حقوقی  وجود دارد  ، تا کنون نیز با همراهی و همکاری خوبی از سوی دستگاه قضایی در سطح استان  جهت حل این مسائل صورت گرفته و امیدوارم این تسهیل گری بیش از پیش ادامه یابد ، بنابراین  ضروری است در سالجاری  تلاش شود تا مشکلات با سرعت بیشتر رفع شده و رونق تولید به مفهوم واقعی محقق شود .