رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تقدیر جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان آبیک از فرماندار و مجموعه به جهت اقدام جهادی در مدیریت صحیح بحران سیلابهای اخیر


27 فروردين, 1398 - 17:38 -- روابط عمومی فرم...
در آستانه روز جوان صورت پذیرفت:

تقدیر جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان آبیک از فرماندار و مجموعه به جهت اقدام جهادی در مدیریت صحیح بحران سیلابهای اخیر

درآستانه روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع) جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان آبیک با شهرام احمدپور فرماندار این شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جوانان شهرستان هدف از این دیدار را بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل روز و موضوعات مرتبط با شهرستان، تقدیر از اقدامات جهادی فرماندار و مجموعه در مدیریت صحیح بحران بارندگی ها و سیلاب اخیر، دقت نظر فرماندار در ارزیابی عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی، درخواست حمایت و ارائه طریق فرماندار از برنامه های این جمع  در قالب " پویش جوانان شهرستان آبیک ذکر نمودند.

فرماندار شهرستان آبیک در این دیدار  با بیان این موضوع که برای حوزه شهرستان برنامه داریم اظهار کرد: با مدیران عقد اخوت نبسته ایم اگر مسئولی تعهد کرده و مسئولیت پذیرفته باید وقت خود را صرف کار کند و اگر مدیری اهتمامی در همراهی و کار جهادی ندارد باید این مسئولیت را به دیگران بسپارد.

شهرام احمد پور در پاسخ به جوانی حاضر که به عملکرد مجموعه مدیریت شهری اعتراض  داشت اظهار کرد:بر شما جوانان نخبه، عملگرا و مدیر به عنوان شهروندان این جامعه تکلیف است نه تنها انتخاب درست داشته باشید بلکه برای انتخاب درست دیگران نیز تلاش نمایید.

وی با بیان این موضوع که هر وقت شایستگان و نخبگان در زمان انتخابات کنار بایستند عوام در انتخاب دچار اشتباه می شوند اظهار کرد: جناحی نگاه کردن به مدیریت شهری خطاست، مجموعه مدیریت شهری زمانی موفق است که به مسائل فراجناحی نگاه کرده و به صورت تخصصی به مدیریت شهری بپردازند.   

فرماندار شهرستان آبیک با بیان این موضوع که جوان همیشه آمادگی به چالش کشیدن موضوعات را دارد و طبیعت جوان مطالبه گری است تصریح کرد: دولتی موفق است که به جوان و نیازهای جوانان توجه کند و از نگاه ابزاری به جوان دوری نماید.

شهرام احمدپور خطاب به حاضرین اظهار کرد: در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی در راستای توسعه شهرستان و ارتقآء علمی و شغلی جوانان استقبال خواهیم کرد و در راستای تحقق مطالبات به حق شما جوانان اهتمام ویژه داشته و خواهیم داشت.