رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز در سال ۹۸ برگزار شد


28 فروردين, 1398 - 14:25 -- روابط عمومی فرم...

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز در سال ۹۸ برگزار شد

فرماندار البرز گفت : فروپاشی بنیان خانواده به دلایل مختلف از جمله اعتیاد موجب صدمات به جامعه و آسیبهای اجتماعی جبران ناپذیر خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 " رضا گروسی"  فرماندار شهرستان البرز در اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،  در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ‌گفت :پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر توجه به  موضوعات فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و امنیتی است لذا تمامی جامعه می بایست در پیشگیری و مبارزه با آن حضور پر رنگ داشته باشند .

 وی افزود : فروپاشی بنیان خانواده به دلایل مختلف از جمله اعتیاد موجب صدمات جبران ناپذیر شده و آسیبهای اجتماعی زیادی را در پی خواهد داشت.  
    
گروسی تاکید کرد : در برنامه ریزی های خود جهت پیشگیری از اعتیاد  آموزش مطلوب  افراد و بخصوص آموزش  جوانان و نوجوانان  را در نظر داشته باشیم زیرا عدم آگاهی منجر به اقدام نادرست  می شود .                                  
                          
فرماندار البرز  هم چنین با اشاره به لزوم توجه به مقوله  پیشگیری و مبارزه با  اعتیاد ، اذعان داشت : تمامی افراد در جامعه موظفند بمنظور پیشگیری از این بلای خانمان سوز همیت داشته ودر همین راستا بهره گیری از ظرفیت  روحانیون در آستانه ماه مبارک رمضان و هم چنین سازمانهای مردم نهاد از اهمیت بسزایی برخوردار است.