رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ازمدیران استانی می خواهم با شهرستان آوج آشتی کنند


نصرت اله علیرضایی،فرماندارآوج، مراسم تکریم ومعارفه
25 خرداد, 1398 - 23:36 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار جدید آوج:

ازمدیران استانی می خواهم با شهرستان آوج آشتی کنند

فرماندار آوج گفت: از مدیران استانی می خواهم با شهرستان آوج آشتی کرده و بیشتر به این شهرستان رفت و آمد کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آوج

"نصرت الله علیرضایی" روز شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان آوج که در فرمانداری این شهر برگزار شد، افزود: انقلاب اسلامی که با رهبری بنیان گذار انقلاب و پشتیبانی مردم پیروز شد بقای آن نیز در گرو خدمت صادقانه، بدون ریا و تظاهر به مردم است.
وی افزود: باید خدمت به مردم مبتنی بر پاسخگویی و شفافیت باشد و فضایی فراهم آید که مردم بتوانند منتقد و ناظر بر مسئولان باشند و در فضایی توام با امنیت حرف و دردها، دغدغه ها و مسایل خود را بدون لکنت زبان مطرح کند.
علیرضایی با بیان اینکه ایجاد احساس امنیت و آرامش در شهرستان یک اولویت است، افزود: امیدوارم با فراهم سازی این فضا همه افراد بدون سلایق سیاسی، حرف خود را زده و فرمانداری به یک ترمینال سیاسی، امنیتی و اجتماعی نه خیابان یک طرفه تبدیل شود.
وی گفت: سعی می کنم در این دوره، فرمانداری شهرستان یک ساختمان بی رنگ و سفید باشد البته ما مجری سیاست های دولت تدبیر و امید و رییس جمهوری هستیم که مبتنی بر توسعه متوازن، مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت همه سلایق است.
فرماندار آوج اضافه کرد: باید فضایی ایجاد کنیم که همه افراد صاحب نظر مسایل خود را مطرح کرده و هیج واهمه ای از طرح آنها نداشته باشند.
وی گفت: این شهرستان هم اینک بعد از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی هنوز پسوند محرومیت را یدک می کشد که حقیقتاً بسیار رنج آور است و باید برای رفع محرومیت های تلاش کنیم.
علیرضایی افزود: تازمانی که این پسوند روی شهرستان است مدیران شهرستان نباید آرام و قرار داشته باشند و اتاق مدیران شهرستان باید بدون سقف و به وسعت شهرستان باشد.
این مسئول ادامه داد: مدیران پشت میز نشین نمی توانند پاسخگوی مشکلات مردم باشند و ما به مدیران، جسور، ریسگ پذیر، جدی دارای تعامل و خلاق نیاز داریم و از مدیران استانی نیز می خواهیم با شهرستان آوج آشتی کرده و بیشتر به این شهرستان رفت و آمد کنند.
وی اضافه کرد: شهرستان آوج هم اینک حقیقتاً جزیزه ای است که رسانه و فضا و تریبون برای انتشار اخبار، اطلاعات، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود ندارد و امیدواریم بتوانیم نمایندگی رسانه ها و حوزه ارتباطات و صدا و سیما را در این شهرستان تقویت کنیم.
علیرضایی با بیان اینکه صنعت، کشاورزی و گردشگری مهمرین اولویت شهرستان آوج است، افزود: علاوه بر پیگیری موضوعات گردشگری و کشاورزی، صنایع تبدیلی و معادن را در شهرستان پیگیری کرده و معادن شهرستان را از خام فروشی خارج کرده و با جذب سرمایه گذاران زمینه رشد و ارتقای شهرستان را فراهم خواهیم آورد.
وی اضافه کرد: توسعه کتابخوانی، توجه به جوانان، توسعه اقتصادی شهرستان، تقویت گردشگری و تکریم خانواده شهدا در اولویت قرار دارند و امیدواریم با کمک همه بتوانیم غبار محرومیت را از چهره آوج بزداییم و شهرستان آوج را به اوج برسانیم.
شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری جنوب قزوین قرار دارد.