رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان البرز برگزار شد


27 خرداد, 1398 - 11:05 -- روابط عمومی فرم...

جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان البرز برگزار شد

معاون سیاسی فرماندار البرز گفت : قاچاق کالا در حوزه اقتصادی می تواند باعث پایین آمدن میزان اشتغال و تضعیف تولید ملی شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

معاون سیاسی فرماندار البرز در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با اشاره به  پیامدهای اقتصادی قاچاق کالا و ارز افزود: قاچاق کالا در حوزه اقتصادی می تواند در کوتاه مدت باعث پایین آمدن میزان اشتغال و تضعیف تولید ملی شود . 

 سلمانی تشویق مردم به استفاده از کالاهای ساخت داخل را از مأموریت های مهم اعضای کمیسیون  و عموم مردم دانست و  خواستار برنامه ریزی در این خصوص شد.

 وی با اشاره به ضرورت شناسایی و ساماندهی انبارهای  سطح شهرستان  و پیشگیری از نگهداری کالای غیر مجاز گفت : نظارت در این خصوص با حساسیت و دقت بیشتری صورت گیرد . 

 معاون سیاسی فرماندار البرز هم چنین اطلاع رسانی از طریق بخشداریها به کشاورزانی که ماشین آلات کشاورزی فاقد کارت سوخت هستند را الزام نموده تا این مورد نیز پیگیری لازم صورت پذیرد .

 سلمانی در پایان با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) تاکید کرد : پیشگیری از قاچاق کالا و استفاده از کالای قاچاق ، الزام درونی خود و عموم جامعه به استفاده از کالاهای ساخت داخل در رونق تولید سهم موثری خواهد داشت .