رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه شورای اداری اسفرورین برگزار شد


23 تير, 1398 - 07:58 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست رضا طاهری فرماندار تاکستان

جلسه شورای اداری اسفرورین برگزار شد

شورای اداری بخش اسفرورین به ریاست طاهری فرماندار با حضور بیدخام مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، بازیار بخشدار اسفرورین ، حجت الاسلام شهبازی امام جمعه ، اکبری رئیس حوزه قضایی اسفرورین، فیضی رئیس شورای شهرستان ، روسای ادارات بخش ، بسیج و نیروی انتظامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

 

شورای اداری بخش اسفرورین به ریاست طاهری فرماندار با حضور بیدخام مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، بازیار بخشدار اسفرورین ، حجت الاسلام شهبازی امام جمعه ، اکبری رئیس حوزه قضایی اسفرورین، فیضی رئیس شورای شهرستان ، روسای ادارات بخش ، بسیج و نیروی انتظامی در بخشداری برگزار گردید.

طاهری فرماندار ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی به پیشینه اسفرورین اشاره نمود و اظهار داشت : بخش اسفرورین با پیشینه تاریخی درخشان با زبان و فرهنگ خاص و قدیمی یکی از بخش های استراتژیک شهرستان می باشد که همین زبان قدیمی تاتی گویای تاریخی بودن این بخش می باشد.

طاهری ادامه داد : بخش اسفرورین با وجود باغات و مزارع  قطب کشاورزی شهرستان محسوب می شود وهمچنین در حوزه گردشگری و تا حدودی در حوزه صنعتی حرفی برای گفتن دارد.

طاهری افزود : در مدت حضورم در شهرستان از تمام روستاهای سطح بخش بازدید نموده ام و نقاط قوت و ضعف روستاها شناسایی و بر همین اساس مشکلات در کمیته برنامه ریزی طرح و بودجه بندی صورت گرفته است.

بازیار بخشدار جدید هم در این جلسه گفت: امیدوارم با وحدت و همدلی همه ادارات، نهادها و شوراهای اسلامی و بویژه مردم مومن بخش اسفرورین  خارج از هرگونه جناح بندی های سیاسی گام موثری برای خدمت رسانی به مردم منطقه برداریم.