رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

اعتماد مردم یکی از مهم ترین سرمایه های اجتماعی است


19 مرداد, 1398 - 20:21 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

اعتماد مردم یکی از مهم ترین سرمایه های اجتماعی است

سرپرست فرمانداری البرز گفت : شفافیت و اطلاع رسانی عملکرد شهرداری به مردم در دستور کار قرار گیرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 " محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در آئین معارفه احمد زاده کرمانی بعنوان شهردار الوند که با حضور امام جمعه الوند و مدیر کل دفتر شهری استانداری در سالن اجتماعات شهرداری الوند برگزار شد ، گفت :  جلب اعتماد مردم بعنوان  یکی از بزرگترین سرمایه های اجتماعی با شفافیت و اطلاع رسانی دقیق از عملکرد شهرداری در حوزه مدیریت شهری تامین خواهد شد . 

 وی  با اشاره به ضرورت همراهی در تامین رضایت شهروندان افزود : توجه به آغاز  و یا اتمام پروژه های عمرانی که رفاه حال مردم را تامین کند حائز اهمیت است و در این مسیر می بایست با همدلی ، همراهی و انسجام گام برداشت . 

 نصیری تاکید کرد : برخی امور شهری نیازمند اقدام عاجل می باشد و لازم است مردم نتایج آن را در زمانی کوتاه ببینند و لمس کنند فلذا فوت وقت در اجراء چنین اموری جایز نیست . 

 سرپرست فرماندار البرز در پایان با اشاره به ضرورت رعایت اصول شفافیت در کار ، اعتماد سازی و پرهیز از تفرقه در انجام امور گفت :  با شرایط موجود فعالیت بی وقفه در اجراء پروژه های عمرانی علی رغم محدودیتهای موجود ضروری بوده  ولازم است با فعالیت شبانه روزی در انجام امور فرهنگی ،  اجرا و یا اتمام  پروژه های عمرانی مورد نیاز در مسیر  رضایتمندی مردم حرکت شود .