رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ترویج ورزش همگانی؛کاهش خشونت های اجتماعی را در پی دارد


25 مرداد, 1398 - 11:43 -- روابط عمومی 3
قرماندار آوج:

ترویج ورزش همگانی؛کاهش خشونت های اجتماعی را در پی دارد

قرماندار آوج در همایش پیاده روی خانواده شهر آبگزم گفت:ترویج ورزش های همگانی منجر به کاهش خشونت های در خانواده و اجتماع می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در همایش پیاده روی خانواده که صبح جمعه در شهر آبگرم برگزار شد در سخنانی بیان داشت:ترویج فرهنگ ورزش و سلامت از موضوعات مهمی است که می تواند نشاط اجتماعی را افزایش داده،توجه به جسم و سلامت را در جامعه گسترش بدهد و کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال داشته باشد.
وی افزود:شهرستان آوج از نظر شاخص های ورزشی و امکانات و فضاهای تفریحی و ورزشی برای کودکان،نوجوانان و جوانان و اقشار مختلف مردم در تنگنا و مضیقه است که امیدواریم با حمایت مسئولین و مشارکت بخش خصوصی ،شهرداریها و سرمایه گذاران به استانداردهای لازم دسترسی پیدا کند.
فرماندار آوج بیان داشت:ورزش همگانی می تواند آرامش،سعه صدر،انعطاف پذیری و مناسبات اجتماعی سالم را در جامعه توسعه داده و منجر به کاهش فرهنگ خشونت بشود و ورزشکاران یک جامعه نماد تواضع و رفتارهای متین و توام با سلامت روانی و اخلاقی در جامعه هستند.


علیرضایی افزود:بستر و زیربنای ورزش های قهرمانی،ورزش همگانی است که باید در توسعه و ترویج آن بیش از پیش تلاش کنیم و امید می رود مسئولان و مدیران محلی به همراه هیات های ورزشی،برنامه ریزی لازم را برای  ترویج این رشته ورزشی داشته باشندو با فضاسازی و انجام تبلیغات محیطی شاهد مشارکت همه اقشار و گروه ها و سنین مختلف در اینگونه همایش ها باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم به قید قرعه به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان در این همایش،جوایزی اهدا شد.