رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


25 مهر, 1396 - 14:35 -- روابط عمومی فرم...

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در دیدار با اهالی 9 روستا از روستاهای بخش مرکزی شهرستان آبیک تاکیدکرد: تشکیل تعاونی‌های روستایی برای ایجاد اشتغال در روستاها امری لازم و ضروری است.


25 مهر, 1396 - 14:21 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک خطاب به شوراهای اسلامی و دهیار روستای قشلاق تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در جمع اهالی روستای قشلاق که با حضور سیده‌ حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی صورت پدیرفت خطاب به شورای اسلامی و دهیار این روستا تاکید کرد: با مشارکت خوب و وحدت هرچه تمام‌تر مردم روستای قشلاق می‌توان در تحقق سیمای شهری این روستا گام برداشت.


علی اکبرسلیمانی،فرماندارآوج، روز جهانی ،نابینایان
25 مهر, 1396 - 14:07 -- روابط عمومی فرم...
به مناسبت روز جهانی نابینایان؛

درپاسداشت روز جهانی عصای سفید ودرتکریم جایگاه اجتماعی نابینایان، طی مراسمی از تعدادی روشندل درفرمانداری آوج تجلیل بعمل آمد.


25 مهر, 1396 - 10:40 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست علی رحمانی فرماندار شهرستان و با حضور صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و اعضای این شورا برگزار شد.


25 مهر, 1396 - 10:06 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

کلنگ احداث سالن ورزشی روستای امیرآباد نو شهرستان بویین زهرا با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیخانی، دکتر علی رحمانی فرماندار شهرستان، خانواده های گرانقدر شهدا و جمعی از مسئولان به زمین زده شد‌.


25 مهر, 1396 - 09:53 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

حجت الاسلام و المسلمین علیخانی نماینده اسبق مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی و علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین زهرا به همراه تعدادی از مسئولین با حضور در بین اهالی روستای امیرآباد نو مسائل و مشکلات روستا را مورد بررسی قرار دادند.


25 مهر, 1396 - 09:34 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت پیوند اولیاء و مربیان، زنگ پیوند اولیاء و مربیان با حضور رحمانی فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان در مدرسه حدیث شهر بویین زهرا نواخته شد.


25 مهر, 1396 - 08:24 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

فرماندار البرز گفت: قدرت همبستگی و اتحاد شیعیان جهان در پیاده روی اربعین متجلی می شود .


25 مهر, 1396 - 08:22 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین :

موسوی فرماندار قزوین با اشاره به سخنان شامگاه جمعه رییس جمهوری آمریکا برضد جمهوری اسلامی ایران , مذاکره و گفتگو را تنها راه حل معادلات پیچیده جهانی دانست و گفت : اکنون مذاکره برجام به یک الگو برای حل مسایل پیچیده بین المللی تبدیل شده است و روش سرداران دیپلماسی ایران نشان داد که جنگ و تشنج هرگز مقاصد و منافع کشور را تامین نخواهد کرد و با گفتگوی عزتمندانه می توانیم خواسته ها و اهداف ملی خود را اجرا کنیم .


24 مهر, 1396 - 15:39 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: اشتباه راهبردی رئیس جمهوری آمریکا نسبت به ایران از آنجایی آغاز می شود که با وجود به کارگیری و استفاده از نام خلیج فارس در همه نقشه های جغرافیایی جهان، وی از آن به عنوان خلیج عربی یاد می کند. ‎


24 مهر, 1396 - 14:04 -- فرمانداری بوئین...
معاون فرماندار

جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بوئین زهرا امروز با حضور اعضاء در مکان سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


24 مهر, 1396 - 09:17 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

مراسم سیزدهمین سالگرد تاسیس هنرستان دارالفنون پاکنام شهر بویین زهرا امروز با حضور رحمانی فرماندار شهرستان، قهرمانی مدیریت آموزش و پرورش بویین زهرا و جمعی از مسئولین در سالن همایش این مرکز آموزشی برگزار شد.


24 مهر, 1396 - 09:07 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

به مناسبت روز جهانی عصای سفید مراسم تجلیل از منتخب نخبگان روشندل شهرستان بویین زهرا برگزار شد.


23 مهر, 1396 - 14:11 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

جلسه ای با حضور بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شال در محل دفتر مدیرعامل توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید.


23 مهر, 1396 - 08:31 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

به مناسبت هفته بهداشت مدارس جشنواره غذاهای سنتی در مدرسه دخترانه سمیه شهر شال با حضور آقاعلی بخشدارشال و کارشناسان مرکز بهداشتی ودرمانی و آموزش وپرورش برگزار شد.


22 مهر, 1396 - 18:14 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: پایبندی به مفاد توافق بین المللی برجام تا زمانی است که به منافع ملی ایران اسلامی خدشه و آسیبی وارد نکند .


22 مهر, 1396 - 16:07 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک:

سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان اظهار کرد: امریکا به دنبال ایجاد اجماع جهانی برعلیه جمهوری اسلامی ایران بود اما شکست و ما سالهاست شاهد ادبیات گانگستری روسای امریکا هستیم


علی اکبرسلیمانی،فرماندارآوج، هماهنگی، یادواره شهدا،آبدره
22 مهر, 1396 - 13:09 -- روابط عمومی فرم...
فرماندارآوج:

فرماندارآوج گفت: برگزاری یادواره شهدا مایه برکات وحسنات برای جامعه و بسترسازتحول عمیق وشگرف اجتماعی وفرهنگی درکشوراست.

صفحه‌ها