رفتن به محتوای اصلی
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین :
معاون اقتصادی استاندار قزوین خبر داد:
استان قزوین در جذب سرمایه گذاری خارجی در ردیف پنج استان برتر کشور قرار دارد
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: قزوین در نیمه نخست امسال 65 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب کرده و در ردیف پنج استان برتر کشور قرار دارد...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: هیچ دستگاه و مدیری به بهانه شکایت از اشخاص حقیقی و حقوقی، حق تعطیل کردن واحدهای تولیدی را ندارد.
استاندار قزوین تاکید کرد :
صاحبان صنایع در برابربهره گیری از تولیدات شرکت های دانش بنیان مقاومت می کنند
استاندار قزوین در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: صاحبان صنایع به نوعی در برابر استفاده از محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان مقاومت می کنند که باید با همکاری دستگاه های...
معاون دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین:
حاج عبدلی معاون دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین: گفت:آموزش ضمن خدمت؛کلید موفقیت و پیشرفت درهر سازمانی است.
سرپرست دفتر امور شهری و شوراها خبر داد:
سرپرست دفتر امور شهری و شوراها گفت: همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، تعداد 55 پروژه در شهرداریهای استان به بهره برداری می رسد.
با اقدام مدیریت بحران استانداری
با اقدام به موقع اداره کل مدیریت بحران استانداری، خطر سقوط دکل صدا و سیمای مرکز قزوین رفع شد.
زاهدی استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: پایگاه اصلی شعر در مشرق زمین است و شعر آئینی با زندگی مردم عجین شده و در معرفی حماسه کربلا تاثیرگذار بوده و ماندگار است.
صدیقه ربیعی در حاشیه برگزاری نمایشگاه خانواده مینودری افزود: یکی از مشکلات عمده در تولید محصولات بانوان نبود فروش و بازاریابی مناسب است.
معاون اقتصادی استاندار قزوین:
بیش از ۲۰ هزار نفر مشمول استمهال بانکی در بخش کشاورزی
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: از مجموع ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید فقط ۵ میلیارد تومان در بخش کشاورزی استان استفاده شده که عملکرد قابل قبولی نیست.
معاون عمرانی استاندار:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: سهم اعتبارات ملی چندین برابر استانی است و کارشناسان و رسانه ها باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند.
زاهدی استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس باید از کارهای تکراری دور شده و با همفکری فرهنگیان و کارشناسان به سمت نوآوری و خلاقیت پیش برود...
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین خبر داد:
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین خبر داد:امدادرسانی به ۳۸۵ دستگاه خودرو و ۱۰۰۰ در راه مانده بر اثر بارش برف و کولاک انجام شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :
نمایش آثار صنایع دستی و هنری در قالب نمایشگاه علاوه بر ایجاد اشتغال به افزایش نشاط اجتماعی منجر خواهد شد.
مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزوین:
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست هم اندیشی با اعضای شورای مرکزی حزب "کانون همبستگی دانش آموختگان ایران" بیان داشت:مهمترین کارکرد احزاب برقراری ارتباط بین...
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری:
مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری قزوین گفت: 401 پروژه دهیاری های استان در دهه مبارک فجر با 340 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.
مدیرکل پدافند غیرعامل:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین گفت: عملیات انتقال بازار پرندگان قزوین با وجود اقدامات و مکان یابی های انجام شده، تاکنون موفق نبوده است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده:
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: زنان ما باید بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد کنند تا نقش خود در هر 2 عرصه را به خوبی و بدون مشکل ایفا کنند.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی:
نتقال بازار پرنده فروشان در سریع ترین زمان ممکن باید صورت بگیرد
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین موضوع سلامت مردم را مهم ترین اولویت کار دستگاه های اجرایی دانست و گفت: انتقال بازار پرندگان قزوین برای جلوگیری از بیماری های...
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری:
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری گفت:سامد؛عالی ترین مرجع نظارت بر ارتباطات مردمی مدیران است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین:
معاون عمرانی استاندار قزوین با اشاره به اینکه 6 استان پسماند دارویی شیمیایی خود را به استان قزوین منتقل می‌‌کردند، گفت: این استان‌‌ها تنها تا پایان سال جاری می‌‌توانند پسماند...
اشتراک در خبر های استانداری