رفتن به محتوای اصلی
نشست کمسیون ساماندهی اتباع خارجی استان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل محترم دادگستری استان قزوین، عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و اعضای کمسیون
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین:
مدیر کل مدیریت بحران استان :
مدیر کل مدیریت بحران استان گفت: سامانه امداد و بازسازی دولت  (سجاد) فرصتی به منظور جبران عادلانه خسارات ناشی از سیل بخش کشاورزی است.  
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین در شورای پدافند غیر عامل استان بر ضرورت تبیین اهمیت پدافند غیرعامل و فرهنگ‌سازی آن در جامعه تاکید کرد .
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین:
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان قزوین تهیه و عملیاتی شده و تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور:
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان در پیاده سازی سناریوهای خود علیه ایران به دلیل داشتن نعمت رهبری و ولی فقیه، هوشیاری و بصیرت مردم و نیروهای نظامی آماده و سلحشور ناموفق...
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین :
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: آسیب‌های اجتماعی نشاط و شادابی را از جامعه می گیرد و به انباشت مسائل اجتماعی جامعه دامن می‌زند.
با حکم استاندار قزوین،؛
استاندار قزوین با صدور حکمی، سید حسین بى نیاز را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و تشریفات و امور بین الملل منصوب کرد.
سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین گفت: ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی دولتی در قزوین از ابتدای تیرماه امسال تا پایان این ماه تغییر کرد.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین گفت:با توجه به موقعیت صنعتی، کشاورزی و استراتژیک استان، آموزش تهدیدات پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی استان ضروری است.
فرماندار جدید آوج اعلام کرد:
مدیران استان با شهرستان آوج آشتی کنند
فرماندار آوج با تاکید ایجاد فضایی مبتنی بر احترام و احساس امنیت برای مشارکت همه گروه ها و شنیدن صداهای متفاوت در سطح شهرستان گفت: فرمانداری آوج باید به یک ترمینال سیاسی تبدیل شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری قزوین:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار، بازیگر تمامی معادلات جهانی است و هیچ مسأله‌ای بدون حضور و نقش آفرینی این کشور حل نخواهد شد.
باحضور جمعی از مسئولان
نصرت الله علیرضایی با حضور جمعی از مسئولان به عنوان فرماندار جدید شهرستان آوج معارفه شد.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری قزوین:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بسیاری از مشکلات شهرستان های استان با همدلی و همراهی مسئولان قابل حل است و باید مدیران به این موضوع توجه داشته باشند.
منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با حضور در گلزار شهدای آوج به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری قزوین:
اولین جلسه کارگروه هماهنگی و نظارت بر فعالیت خانه های هلال احمر استان برگزار شد
مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری قزوین از راه اندازی و فعالیت 28 خانه هلال احمر در مناطق روستایی استان خبر داد.
مدیر کل مدیریت بحران استان :
مدیر کل مدیریت بحران استان گفت:رسانه ملی، بازوی توانمند مدیریت بحران در ارتقا سطح آگاهی و دانش عمومی در حوزه بحران است.
معاون استاندار قزوین:
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و سرپرست معاونت اقتصادی گفت: هنر مدیران در شرایط کنونی باید حل مشکلات تولید، روان سازی امور، حمایت جدی از صنعتگران و کارآفرینان و تحقق شعار سال...
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین تاکید کرد:
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بر ضرورت مشارکت دستگاه‌های اجرایی در پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی در مدارس تاکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خبر داد:
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: در استان قزوین ۶۵ حزب و تشکل سیاسی فعالیت می کنند که مجوز ۲۵ حزب در دولت های یازدهم و دوازدهم صادر شده است.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین گفت:احزاب در رشد و پویایی جامعه نقش کلیدی دارند و می توانند در معرفی افراد توانمند به جامعه موثر عمل کنند.
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: مهلت بررسی صلاحیت نمایندگان مجلس با توجه به اصلاحیه های صورت گرفته در قانون انتخابات از ۱۰ به ۲۰ روز افزایش یافته است.
اشتراک در خبر های استانداری