رفتن به محتوای اصلی
نشست کمسیون ساماندهی اتباع خارجی استان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل محترم دادگستری استان قزوین، عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و اعضای کمسیون
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب قزوین
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین گفت: زمین های با کاربری آموزشی در استان بر اساس مقررات به موسسان مدارس غیر دولتی واگذار شوند تا مشکل کمبود مدرسه های استاندارد در استان مرتفع شود.
معاون اقتصادی استاندار قزوین:
معاون اقتصادی استاندار قزوین خبر داد:نمایشگاه فروش بهاره از 14 اسفندماه در قزوین برگزار می شود
زاهدی استاندار قزوین:
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین گفت: استان قزوین در تولید کشمش جزء استان های سرآمد کشور است.
زاهدی استاندار قزوین:
زاهدی استاندار قزوین گفت: گفت و گو در جامعه ما شکل نگرفته است و هرجایی گفت و گو یا مناظره هست به جای رسیدن به یک نگاه مشترک برای حل مسائل به دنبال اثبات حقانیت خود و حذف طرف مقابل...
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین در نشست با تعاونی های حوزه کشاورزی استان بر ضرورت تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه های خرد برای انجام طرح های کلان تاکید کرد.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین گفت: باید یک موج قرآنی در جامعه خود ایجاد کنیم تا تاثیر آن را در مسایل فرهنگی و اجتماعی جامعه شاهد باشیم.
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:دهیاری های استان قزوین در نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی بندرعباس شرکت کردند.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین در ستاد سرمایه گذاری استان بیان داشت:تسهیل در فرآیندها و روان سازی قوانین و ضوابط اداری از مهمترین عوامل جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان است.
دبیر هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان خبر داد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: با هدف مشارکت حداکثری سازمان های مردم نهاد در امور اجتماعی و فرهنگی با مجوز تاسیس 23 سمن جدید در قزوین موافقت شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن نمایشگاهی از دستاوردهای بانوان اسفند ماه جاری در قزوین...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تعامل و هم افزایی بین دستگاههای اجرایی ، انتظامی و قضایی می توان از اراضی کشاورزی صیانت کرد.
وزیر دادگستری:
آوایی وزیر دادگستری در جلسه شورای اداری استان قزوین گفت: برای عبور از مشکلات و شرایط خاص کشور به وحدت و تلاش نیاز داریم.
زاهدی استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت در جلسه شورای اداری استان گفت: با همدلی و به دور از سیاست بازی و منازعات، آینده خوبی در انتظار استان خواهد بود.
وزیر دادگستری:
وزیر دادگستری گفت: حمله به دولت در این شرایط که یک مجموعه نقض عهد و خلاف کردند و همه ضابطه های بین المللی را به هم ریختند، منصفانه نیست.
با حضور وزیر دادگستری؛
سالن ورزشی چند منظوره شهید رفیعی در ناحیه منفصل چوبیندر با حضور وزیر دادگستری در قزوین به بهره برداری رسید.
با حضور وزیر دادگستری امروز ۹۳ زندانی جرایم غیر عمد در استان آزاد شدند که ۳۴ نفر محکومین جرایم مالی و ۵۹ نفر محکومین کیفری هستند.
وزیر دادگستری با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان این شهر ادای احترام کرد.
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در پی کسب مدال ارزشمند طلا توسط بهمن عسگری و مدال برنز توسط امیررضا میرزایی ۲ کاراته کای شایسته و ارزنده استان و کشورمان در رقابت های لیگ جهانی...
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری:
مدیرکل دفتر فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: دستگاه های مربوطه جمع آوری و ساماندهی متکدیان را جدی بگیرند.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین:
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین تاکید کرد: مدیران دستگاه ها از طرح هرگونه دعوی و شکایت علیه رسانه ها خودداری کنند.
اشتراک در خبر های استانداری