رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین در نشست با خبرنگاران:
استاندار قزوین در نشست با خبرنگاران بیان داشت:کارآمدی،خدمت به مردم و باور به سیاست ها و برنامه های دولت؛ملاک ها و معیارهای انتخاب مدیران است
استاندار:
استاندار قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یک هزار و 81 طرح عمرانی، اقتصادی و فرهنگی با چهار هزار و 580 میلیارد ریال اعتبار در استان به بهره برداری می رسد.
بیدخام خبر داد:
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: دفاتر تسهیلگری در مناطق حاشیه نشین استان دایر می شود.
مشاور استاندار گفت: در راستای حمایت از فعالیت های سبز و محیط زیست توجه به صنایع دانش بنیان پلیمری با رزین های طبیعی از الزامات جامعه امروز می باشد.
استاندار قزوین :
استاندار قزوین گفت : توقعی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از خانواده معظم شهدا دارد این است که در همه ابعاد زندگی الگوی جامعه باشند.
استاندار قزوین :
همتی استاندار قزوین گفت : مدیران در هفته دولت با برگزاری نشست های خبری و تعامل با رسانه ها نسبت به معرفی عملکرد دولت و دستاوردها و خدمات اقدام کنند.
ملکی مشاور استاندار:
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری گفت: اصلاح نظام سرمایه گذاری در کشور و استان جزو ده اولویت اول بخش اقتصادی است که دانش بنیانها، نوآوران ، استراتژی را در برمی گیرد و باید به...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: امر پیشگیری و آموزش مهمترین عوامل و عناصر اثرگذاردر کاهش آسیب های اجتماعی است.
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از کاهش 5 درصدی طلاق در چهار ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
سرپرست اداره کل مدیریت بحران:
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان گفت: آموزش یکی از اصلی‌ترین عوامل کاهش خسارات در حوادث به شمار می رود.
سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خبر داد:
سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری از ابلاغ "دستور العمل دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره مدیران دستگاه های اجرایی استان قزوین با مردم" به کلیه...
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین خبر داد:
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین خبر داد:محصولات بانوان توانمند و کارآفرین استان قزوین با حضور در نمایشگاه کارآفرینی اوکراین و مسکو به نمایش گذاشته می شود.
سرپرست اداره کل مدیریت بحران:
سرپرست اداره کل مدیریت بحران خبر داد: اولین کارگروه تخصصی امور سیل ، مخاطرات دریایی ، برق و آب و فاضلاب استان برگزار گردید.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین تاکید کرد:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به یک جریان فرهنگی در بین مردم و مدیران تبدیل شود
مدیر کل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری:
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان در جمع مسئولین بخش دشتابی گفت :اتباع خارجی متجاسر به قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران بر اساس قانون عقوبت می شوند
معاون سیاسی استاندار:
معاون سیاسی استاندار گفت: ترویج فرهنگ نماز زمینه ساز برچیده شدن رذایل اخلاقی در جامعه است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار:
معاون سیاسی امنیتی استاندار بیان داشت: برای تحقق اهداف ستاد مرکزی باید توجه ویژه به محتوا در دستور کار برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس قرار گیرد.
معاون سیاسی استاندار:
معاون سیاسی استاندار گفت : دستگاه های اجرایی استان برنامه های عملیاتی در زمینه مبارزه با مواد مخدر برای شش ماهه دوم سال ارائه دهند.
سرپرست اداره کل امور شهری استانداری قزوین:
سرپرست اداره کل امور شهری استانداری قزوین گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تشریح دستاوردها و گفتمان دولت است و برنامه های این ایام نباید فقط به افتتاح طرح های عمرانی محدود شود...
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین:
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین گفت:هنوز نتوانسته ایم اندیشه و شخصیت شهید رجایی را به درستی معرفی و متناسب با شان و جایگاه ایشان اقدام کنیم.
اشتراک در خبر های استانداری