رفتن به محتوای اصلی
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در سفر به قزوین به همراه استاندار قزوین از منطقه گردشگری باراجین بازدید کرد.
استاندار قزوین تاکید کرد:
استاندار قزوین گفت: دلجویی از مددجویان نهادهای حمایتی و رسیدگی به وضعیت آنان باید مورد توجه همیشگی مسئولان باشد.
استاندار قزوین؛ برضرورت معرفی شخصیت والای آیت الله باریک بین در جامعه تاکید کرد.
خبرخوش استاندار قزوین در برنامه بی حاشیه سیمای مرکز قزوین:
خبرخوش استاندار قزوین در برنامه بی حاشیه سیمای مرکز قزوین:موافقت مسئولان برای اجرای طرح متروی هشتگرد به قزوین اخذ شد و امیدواریم سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز شود
معاون اقتصادی استانداری قزوین:
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با توجه به اشباع شدن سرمایه گذاری در بخش صنعت مهمترین اولویت مسئولان استان در سال آینده حمایت و تسهیل در سرمایه گذاری بخش گردشگری قزوین است.
جانشین ستاد خدمات سفر استان:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تلاش همه جانبه دستگاههای خدمات رسان امکانات و شرایط پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در استان مهیا شده است.
استاندار قزوین تاکید کرد :
استاندار قزوین در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان بیان داشت:صادرات غیرنفتی، زمینه دستیابی به رشد پایدار و گام برداشتن در مسیر توسعه اقتصادی فراهم می کند و دراین راستا استان...
حبیبی معاون اقتصادی استاندار :
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: شاخص ها و معیارهای اقتصادی استان قزوین در سال 96 رشد خوبی داشته ومثبت است.
تاکید مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین در نامه ای به فرمانداران:
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین در نامه ای به فرمانداران بر برنامه ریزی و آمادگی برای استقبال از میهمانان نوروزی در مناطق روستایی استان تاکید کرد.
مشاور استاندار در امور روحانیون قزوین:
مشاور استاندار در امور روحانیون قزوین گفت:شهدا ضامن استقلال و آزادی و امنیت ما هستند.
استاندار قزوین :
استاندار قزوین، جاذبه های گردشگری قزوین را بی بدیل دانست و از هم استانی ها خواست تا آثار تاریخی و طبیعی محل سکونت خود را به هموطنان معرفی کنند.
استاندار قزوین :
استاندار قزوین در مراسم افتتاح بوستان امام علی (ع) بیان داشت:مهم ترین رسالت شهرداری ها و شوراهای اسلامی فراهم کردن محیطی آرام، دلنشین و پرنشاط برای زیستن متعالی شهروندان است.
با حضور استاندار قزوین؛
با حضور استاندار قزوین و به مناسبت روز شهردار، ۲۰ پروژه شهری با اعتباری بالغ بر ۲۴۷ میلیارد ریال در قزوین افتتاح و کلنگ زنی شد.
حبیبی معاون اقتصادی استاندار:
حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین در جمع مدیران عامل بانک های استان گفت:همراهی و همکاری شبکه بانکی استان در توسعه اقتصادی استان، قابل تحسین و تقدیر است .
استاندار قزوین:
استاندار قزوین در نشست با مدیران عامل بانک های دولتی استان:جریان سرمایه گذاری با مشارکت و همکاری بانک ها رونوق می گیرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار و توفیق بزرگی است.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: ورزش قهرمانی موجب همبستگی و عزت ملی و ورزش همگانی موجب نشاط اجتماعی می شود و همه باید برای توسعه و ترویج آن همت کنیم.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: شهرداران باید فضایی توام با آرامش و نشاط اجتماعی در شهرها ایجاد کنند تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و استرس و اضطراب در جامعه باشیم.
معاون عمرانی استانداری قزوین:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: شهرداران باید در مراجعات مردمی به رفتارهای خود توجه کنند تا رضایت مردم جلب شود
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: مدیریت شهرها در شرایط کنونی برای ایجاد نشاط و شادابی و تامین منابع مالی جدید نیازمند شهردارانی مبتکر و خلاق با ایده های نو است.
اشتراک در خبر های استانداری