رفتن به محتوای اصلی
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان قزوین به میزبانی دانشگاه پیام نور آغاز شد.
معاون عمرانی استاندار:
" علی فرخ زاد" معاون عمرانی استاندار طی پیامی فر ا رسیدن هفته پژوهش را تبریک گفت.
با حکم استاندار قزوین:
زاهدی با صدور حکمی منوچهر حبیبی را به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب کرد.
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری از انعقاد تفاهم نامه همکاری ما بین دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
معاون عمرانی خبرداد:
معاون عمرانی استاندار خبر داد: کلنگ زنی عملیات گازرسانی در 32 روستا در محورهای دستجرد و پررورد از توابع الموت غربی دهه فجر انجام می شود.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تشکیل کارگروه ویژه باید با اولویت بندی و نگاه کارشناسی نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و انتقال آنها به خارج از شهرها اقدام کنیم.
.
جلسه ساماندهی اتباع خارجی شهرستان آوج با حضور بابایی صالح نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی ، سلیمانی فرماندار شهرستان آوج ، عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین...
با حضور معاون عمرانی استاندار،
‍ ‍ رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سازمان های امدادی و ترافیکی قزوین با حضور معاون عمرانی استاندار، همزمان باسرما و برودت هوا در سطح راه های ارتباطی اصلی و فرعی این استان آغاز شد
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت:
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت:ارتقاء فرهنگ رانندگی گامی موثر در کاهش خسارات و تلفات جاده ای است.
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:در سال جاری مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاریها تخصیص یافته است.
مدیرکل جدید دفتر بازرسی استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین گفت:نگاه مثبت دولت تدبیر و امید به مدیریت بانوان قابل تحسین و تقدیر است.
مدیرکل جدید بانوان و خانواده استانداری
مدیرکل جدید بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:زنان نخبه؛در سیاست گذاری ها و برنامه ها،بازوان اصلی دفتر امور بانوان استانداری هستند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت:مسائل زنان را نباید صرفا محدود به مقوله مدیریت کردبلکه بخش اعظم مشکلات حوزه بانوان معطوف به امور فرهنگی،اجتماعی و بویژه حقوقی است.
نماینده نهاد ریاست جمهوری در ستاد اقامه نماز کشور:
نماینده نهاد ریاست جمهوری درستاد اقامه نماز کشور گفت: ۷۰ درصد دستگاههای اجرایی در تمهیدات لازم برای اقامه نماز موفق عمل کرده اند و باید از روشهای تاثیرگذار در دعوت به نماز استفاده...
معاون عمرانی استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه 350 میلیارد ریال از معوقات شهرداری از طریق اوراق تسویه تهاتر می شود، گفت: دستگاه ها در اسرع وقت نسبت به استفاده از این اوراق...
سفیر با حضور جمعی از مدیران کل استانداری
مرکز کارآفرینی بانوان سفیر با حضور جمعی از مدیران کل استانداری و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین افتتاح شد.
با حضور استاندار قزوین؛
باحضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی سرود «عرش نیاز» در اجلاس استانی نماز در قزوین رونمایی شد.
از سوی مدیرکل دفتر شهری استانداری انجام شد:
از سوی مدیرکل دفتر شهری استانداری،گزارشی از مسائل و مشکلات شهرداریهای استان در همایش مدیران کل دفاتر امور شهری کشور در تهران ارائه شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین در اجلاس استانی نماز گفت: قبل از دعوت به نماز باید چند مهارت را آموخت که مهمترین آنها نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان است.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری:
جزئیات برنامه های هفته پژوهش اعلام شد
مدیر کل دفتر برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری اظهار داشت: پژوهش باید کاربردی و در راستای چالش های روز کشور باشد ، و در این راستا دانشگاه ها به مسائل روز کشور از جمله رشد...
اشتراک در خبر های استانداری