رفتن به محتوای اصلی
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان قزوین به میزبانی دانشگاه پیام نور آغاز شد.
معاون عمرانی استاندار:
" علی فرخ زاد" معاون عمرانی استاندار طی پیامی فر ا رسیدن هفته پژوهش را تبریک گفت.
با حکم استاندار قزوین:
زاهدی با صدور حکمی منوچهر حبیبی را به سمت سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب کرد.
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری از انعقاد تفاهم نامه همکاری ما بین دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
معاون عمرانی خبرداد:
معاون عمرانی استاندار خبر داد: کلنگ زنی عملیات گازرسانی در 32 روستا در محورهای دستجرد و پررورد از توابع الموت غربی دهه فجر انجام می شود.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تشکیل کارگروه ویژه باید با اولویت بندی و نگاه کارشناسی نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و انتقال آنها به خارج از شهرها اقدام کنیم.
.
جلسه ساماندهی اتباع خارجی شهرستان آوج با حضور بابایی صالح نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی ، سلیمانی فرماندار شهرستان آوج ، عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین...
با حضور معاون عمرانی استاندار،
‍ ‍ رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سازمان های امدادی و ترافیکی قزوین با حضور معاون عمرانی استاندار، همزمان باسرما و برودت هوا در سطح راه های ارتباطی اصلی و فرعی این استان آغاز شد
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت:
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت:ارتقاء فرهنگ رانندگی گامی موثر در کاهش خسارات و تلفات جاده ای است.
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:در سال جاری مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاریها تخصیص یافته است.
مدیرکل جدید دفتر بازرسی استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین گفت:نگاه مثبت دولت تدبیر و امید به مدیریت بانوان قابل تحسین و تقدیر است.
مدیرکل جدید بانوان و خانواده استانداری
مدیرکل جدید بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:زنان نخبه؛در سیاست گذاری ها و برنامه ها،بازوان اصلی دفتر امور بانوان استانداری هستند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت:مسائل زنان را نباید صرفا محدود به مقوله مدیریت کردبلکه بخش اعظم مشکلات حوزه بانوان معطوف به امور فرهنگی،اجتماعی و بویژه حقوقی است.
نماینده نهاد ریاست جمهوری در ستاد اقامه نماز کشور:
نماینده نهاد ریاست جمهوری درستاد اقامه نماز کشور گفت: ۷۰ درصد دستگاههای اجرایی در تمهیدات لازم برای اقامه نماز موفق عمل کرده اند و باید از روشهای تاثیرگذار در دعوت به نماز استفاده...
معاون عمرانی استاندار قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه 350 میلیارد ریال از معوقات شهرداری از طریق اوراق تسویه تهاتر می شود، گفت: دستگاه ها در اسرع وقت نسبت به استفاده از این اوراق...
با حضور استاندار قزوین؛
باحضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی سرود «عرش نیاز» در اجلاس استانی نماز در قزوین رونمایی شد.
سفیر با حضور جمعی از مدیران کل استانداری
مرکز کارآفرینی بانوان سفیر با حضور جمعی از مدیران کل استانداری و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین افتتاح شد.
از سوی مدیرکل دفتر شهری استانداری انجام شد:
از سوی مدیرکل دفتر شهری استانداری،گزارشی از مسائل و مشکلات شهرداریهای استان در همایش مدیران کل دفاتر امور شهری کشور در تهران ارائه شد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین در اجلاس استانی نماز گفت: قبل از دعوت به نماز باید چند مهارت را آموخت که مهمترین آنها نحوه برقراری ارتباط با مخاطبان است.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری:
جزئیات برنامه های هفته پژوهش اعلام شد
مدیر کل دفتر برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری اظهار داشت: پژوهش باید کاربردی و در راستای چالش های روز کشور باشد ، و در این راستا دانشگاه ها به مسائل روز کشور از جمله رشد...
اشتراک در خبر های استانداری