رفتن به محتوای اصلی
شاهرخی معاون استاندار قزوین تاکید کرد:
شاهرخی معاون استاندار قزوین تاکید کرد:برگزاری کارگاه های آموزشی و اشتغالزایی برای معتادین بهبودیافته از سوی دستگاه های اجرایی جدی گرفته شود.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین:
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اعلام کرد: دولت دوازدهم توجه بیشتری به جوانان خواهد داشت و مدیران دستگاه ها باید از توان وظرفیت جوان بیش از گذشته استفاده کنند
توسط مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری عنوان شد:
توسط مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری الزامات کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده تولیدات با فناوری بالا و استراتژیک عنوان و پیشنهاد شد
تاکید استاندار؛
پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان در راستای تولید انبوه و بازاریابی با کمک بورس
استاندار قزوین، برضرورت بهره مندی از ظرفیت بورس در راستای اقتصاد مقاومتی با هدف توسعه استان تاکید کرد.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با بستر سازی مناسب زمینه سرمایه گذاری بنیاد برکت در اجرای ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه اقتصادی در صنعت، گردشگری و کشاورزی و تکمیل طرح های نیمه تمام فراهم می شود.
معاون اقتصادی استاندار:
معاون اقتصادی استاندار گفت: ۱۱ دستگاه اجرایی طرح های خود را برای مشارکت بنیاد برکت ارائه کرده اند.
سرپرست دفتر امور شهری استانداری قزوین خبر داد:
سرپرست دفتر امور شهری استانداری قزوین از تامین زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی مناسب به زائرین اربعین حسینی در سطح استان خبر داد.
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان خبر داد:
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان قزوین از برگزاری کارگاه آموزشی " مطالعات فرونشست و حرکات پوسته زمین و سرویس های تعیین موقعیت آنی و اهمیت ایستگاههای دائم ژئودینامیک...
معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت :
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت : حضور پر رنگ بسیج در صحنه جامعه، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد .
استاندار اعلام کرد:
استاندار در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: قزوین در زمینه پرداخت تسهیلات بهین یاب رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
همزمان با سفر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،
همزمان با سفر یکروزه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور به قزوین، روز شنبه بهره برداری از 56 طرح خدماتی بهزیستی در استان آغاز شد.
استاندار:
استاندار قزوین گفت: افزایش جذب سرمایه گذاری خارجی و صادرات کالا به خارج در کنار ایجاد 22 هزار شغل جدید و کاهش نرخ بیکاری در استان نشان از ارتقای شاخص های اقتصادی قزوین در دولت...
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای تحقق رشد هشت درصدی و ایجاد اشتغال پایدار سالانه باید ۷۰۰ میلیارد دلار در کشور سرمایه گذاری خارجی شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سالانه حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار کودک معلول در کشور متولد می شود که با اجباری شدن آزمایش ژنتیک قادریم از بروز این معظل جلوگیری کنیم.
علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دقایقی پیش وارد قزوین شد و مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.
بیدخام :
سرپرست دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری در جلسه ای که صبح امروز به منظور ساماندهی ارباب رجوع در دفتر امور اجتماعی استانداری برگزار شد ، اظهار داشت: رعایت حقوق شهروندی و تکریم...
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: ارتباط و دسترسی به مدیران شهری از حقوق مردم است که باید بستر آن فراهم شود.
استاندار قزوین:
برای تنوع بخشی در کالاهای صادراتی باید به صنایع تبدیلی توجه بیشتری شود
استاندار قزوین گفت: صادرات استان در سال 96نیاز به یک خیز جدید دارد و در این راستا باید از روش های نوین و بکارگیری سازمان های مدرن صادراتی و کنسرسیوم ها استفاده کرد.
معاون اقتصادی استاندار تاکید کرد:
حبیبی، معاون امور اقتصادی استاندار تاکید کرد: باتوجه با آزاد سازی موصل عراق تجار و بویژه اتاق بازرگانی در موضوع صادرات صنایع و مصالح ساختمانی برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.
تاکید استاندارقزوین در حاشیه برنامه ملاقات مردمی:
استاندارقزوین در حاشیه برنامه ملاقات مردمی بر عنایت و توجه بیشتر مدیران در تکریم و پاسخگویی به ارباب رجوع و شهروندان در ادارات و سازمان ها تاکید کرد.
اشتراک در خبر های استانداری