رفتن به محتوای اصلی
نشست کمسیون ساماندهی اتباع خارجی استان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل محترم دادگستری استان قزوین، عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و اعضای کمسیون
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب قزوین
دبیر هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان خبر داد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن نمایشگاهی از دستاوردهای بانوان اسفند ماه جاری در قزوین...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تعامل و هم افزایی بین دستگاههای اجرایی ، انتظامی و قضایی می توان از اراضی کشاورزی صیانت کرد.
وزیر دادگستری:
آوایی وزیر دادگستری در جلسه شورای اداری استان قزوین گفت: برای عبور از مشکلات و شرایط خاص کشور به وحدت و تلاش نیاز داریم.
زاهدی استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت در جلسه شورای اداری استان گفت: با همدلی و به دور از سیاست بازی و منازعات، آینده خوبی در انتظار استان خواهد بود.
وزیر دادگستری:
وزیر دادگستری گفت: حمله به دولت در این شرایط که یک مجموعه نقض عهد و خلاف کردند و همه ضابطه های بین المللی را به هم ریختند، منصفانه نیست.
با حضور وزیر دادگستری؛
سالن ورزشی چند منظوره شهید رفیعی در ناحیه منفصل چوبیندر با حضور وزیر دادگستری در قزوین به بهره برداری رسید.
با حضور وزیر دادگستری امروز ۹۳ زندانی جرایم غیر عمد در استان آزاد شدند که ۳۴ نفر محکومین جرایم مالی و ۵۹ نفر محکومین کیفری هستند.
وزیر دادگستری با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان این شهر ادای احترام کرد.
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در پی کسب مدال ارزشمند طلا توسط بهمن عسگری و مدال برنز توسط امیررضا میرزایی ۲ کاراته کای شایسته و ارزنده استان و کشورمان در رقابت های لیگ جهانی...
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری:
مدیرکل دفتر فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: دستگاه های مربوطه جمع آوری و ساماندهی متکدیان را جدی بگیرند.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین:
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین تاکید کرد: مدیران دستگاه ها از طرح هرگونه دعوی و شکایت علیه رسانه ها خودداری کنند.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی:
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: متکدیان با سوءاستفاده از حس انسان دوستی مردم به درآمدهای زیادی دست پیدا می کنند.
سمیعی مشاور استاندار خبر داد:
گردهمائی مسئولین حراست های فرمانداری ها،شهرداریها و ادارات تابعه با حضور مرتضی سمیعی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری،محمد قاسمی دادستان قزوین و امینی رئیس کل حراست های...
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه ساخت نماهای رومی باعث افزایش آسیب پذیری ساختمانها خواهد شد ، خاطر نشان کرد: از ساخت نماهای رومی در سطح استان جلوگیری خواهد شد.
حبیبی معاون اقتصادی استاندار خبر داد
حبیبی معاون اقتصادی استاندار خبر داد:شروع عملیات احداث واحد صنعتی لوله های بدون درز در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین:
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین گفت: ۳۷ میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی ۱۱ محله در بافت های ناکارآمد در هفت شهر استان قزوین اختصاص یافته است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین:
معاون امور عمرانی استاندار قزوین در شورای ترافیک استان گفت : از ابتدای سال آینده اجرای طرح ناوگان حمل و نقل عمومی را از بلوار شرقی به غربی قزوین شروع خواهد شد که نقش موثری در روان...
مدیر کل مدیریت بحران استان :
مدیر کل مدیریت بحران در دیدار با معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: استان قزوین ظرفیت خوبی در زمینه خدمات رسانی در شرایط اضطراری دارد.
با حکم استاندار قزوین:
با حکم استاندار قزوین،جواد خلج طایفه به سمت شهـردار جدید آبگرم منصوب شد.
زاهدی استاندار قزوین:
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین گفت: طبق برآوررها حضور مردم استان قزوین در راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به سال قبل افزایش داشت.
اشتراک در خبر های استانداری