رفتن به محتوای اصلی
تاکید استاندار:
روش های تشویقی برای کشاورزان و باغداران در اجرای شیوه های نوین ابیاری اعمال شود
استانداربر ضرورت جلب مشارکت مردم، کشاورزان و باغداران در صرفه جویی از منابع آبی استان تاکید کرد.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین خبر داد:
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین اعلام داشت: شعار هفته دولت امسال"تدبیر و امید برای تولید و اشتغال" است
شاهرخی معاون استاندار قزوین خبر داد:
شاهرخی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خبر داد: همایش" راه رجایی " هشتم شهریور ماه، مصادف با هفته دولت در قزوین برگزار می شود.
استاندار تاکید کرد:
استاندار در دیدار با هیات سرمایه گذاری فرانسوی اظهار داشت:سرمایه گذاری خارجی در استان قزوین دارای قدمت دیرینه ای است و حمایت همه جانبه از سوی دستگاه ها و مدیران استان در خصوص...
معاون اقتصادی استاندار خبر داد :
نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی در حوزه های مختلف کشاورزی و صنعتی کشورها در اوکراین از نیمه دوم شهریورماه برپا می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: استان قزوین با تمام ظرفیت‌های خود در نمایشگاه کیف اوکراین شرکت می‌کند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری خبر داد:
مدیرکل روابط عمومی استانداری از ابلاغ سیاست ها و برنامه های ویژه بزرگداشت هفته دولت 96 به دستگاههای اجرایی استان خبر داد.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین خبر داد:
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین خبر داد: مراسم تجدید میثاق با شهیدان و غبارروبی مزار شهدای قزوین در اولین روز از هفته دولت برگزار می شود.
با حضور معاون اقتصادی استاندار:
یازدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور با حضور منوچهرحبیبی معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان استان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گشایش یافت.
استاندار تاکید کرد:
استاندار بیان داشت:در شرایط کنونی بحران آب توسعه کشت‌های گلخانه‌ای یک ضرورت است، و در این راستا استان قزوین در کشت گلخانه‌ای می تواند به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود.
همزمان با سالروز شهادت امام جواد(ع):
مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک دو تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فریدون همتی استاندار قزوین از محل مسجد نبی اکرم(ص) به سمت بوستان بهشت برگزار شد.
با هدف تسریع در روند درمان مصدومان؛
با هدف تسریع در روند درمان و مداوای مصدومان سانحه تصادف ،شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استاندار از مصدومان این حادثه در بیمارستان شهید رجایی قزوین عیادت کرد
استاندار قزوین در نشست با خبرنگاران:
استاندار قزوین در نشست با خبرنگاران بیان داشت:کارآمدی،خدمت به مردم و باور به سیاست ها و برنامه های دولت؛ملاک ها و معیارهای انتخاب مدیران است
استاندار:
استاندار قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یک هزار و 81 طرح عمرانی، اقتصادی و فرهنگی با چهار هزار و 580 میلیارد ریال اعتبار در استان به بهره برداری می رسد.
بیدخام خبر داد:
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: دفاتر تسهیلگری در مناطق حاشیه نشین استان دایر می شود.
مشاور استاندار گفت: در راستای حمایت از فعالیت های سبز و محیط زیست توجه به صنایع دانش بنیان پلیمری با رزین های طبیعی از الزامات جامعه امروز می باشد.
استاندار قزوین :
استاندار قزوین گفت : توقعی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از خانواده معظم شهدا دارد این است که در همه ابعاد زندگی الگوی جامعه باشند.
استاندار قزوین :
همتی استاندار قزوین گفت : مدیران در هفته دولت با برگزاری نشست های خبری و تعامل با رسانه ها نسبت به معرفی عملکرد دولت و دستاوردها و خدمات اقدام کنند.
ملکی مشاور استاندار:
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری گفت: اصلاح نظام سرمایه گذاری در کشور و استان جزو ده اولویت اول بخش اقتصادی است که دانش بنیانها، نوآوران ، استراتژی را در برمی گیرد و باید به...
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: امر پیشگیری و آموزش مهمترین عوامل و عناصر اثرگذاردر کاهش آسیب های اجتماعی است.
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از کاهش 5 درصدی طلاق در چهار ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
اشتراک در خبر های استانداری