رفتن به محتوای اصلی
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: توسعه بازارچه‌های فروش در محورهای مواصلاتی استان با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار دارد .
رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاوارز استان:
رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاوارز استان گفت : قاچاق کالا بعنوان یک پدیده با ماهیت اقتصادی و چندوجهی و تنیده است که باید به صورت سلبی و فرهنگی با آن برخورد کرد.
مدیرکل فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
اجرای طرح ریجیستری گوشی تلفن همراه از ابتدای تابستان سال جاری
مدیرکل فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزگفت : از سال 92 تاکنون قاچاق کالا از مبلغ 25 میلیارد دلار به 12.5 میلیارد دلار رسیده است که امروز شاهد کاهش 50 درصدی قاچاق کالا...
معاون اقتصادی استاندار:
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت : پیش بینی می شود بیش از ۱۲۰ هزار تن جو در استان تولید شود که از این مقدار ۵۰ هزار تن توسط دولت و در قالب بورس خریداری می شود .
معاون عمرانی استانداری قزوین:
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای صیانت از منابع آب زیرزمینی تغییر الگوی کشت و جلوگیری از تولید محصولات پر آب ضروری است.
با حکم استاندار قزوین
با حکم استاندار قزوین؛ ایرج زاهدپور به سمت سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان قزوین منصوب شد.
با حکم استاندار قزوین:
با حکم استاندار قزوین؛ رضا گروسی به سمت سرپرست اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد
معاون اقتصادی استاندار:
معاون اقتصادی استاندارقزوین گفت: خرید تضمینی گندم و جو بزودی در سطح استان آغاز می شود و قیمت خرید تضمینی گندم و جو اعلام شده و از طریق دستگاه های متولی اطلاع رسانی خواهد شد.
استاندار:
استاندار بیان داشت:امسال را در استان سال"مدیریت منابع آب" می نامیم تا بتوان با اتخاذ تصمیم های راهبردی در زمینه حفظ و حراست از منابع آبی در سال ٩۶ به آثار و نتایج مثبتی...
حبیبی معاون استاندارقزوین:
حبیبی معاون استاندارقزوین تاکید کرد: دستگاه های اجرایی به مسائل و ارزش های فرهنگی توجه کنند.
استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: شاید در انتخابات شوراها چند مورد تخلف جزیی هم دیده شد ، اما تاثیرگذار نبود و نباید شیرینی انتخابات را با گفتن مسائل خلاف واقع در کام مردم تلخ کنیم
دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین خبر داد:
دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین خبر داد: 4 دوره آموزشی ویژه روابط عمومی های دستگاه ها برگزار می شود
معاون عمرانی استانداری قزوین:
ضرورت توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و گردشگری
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: صادرات خدمات فنی ومهندسی و توسعه گردشگری بهترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت :
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت : دو استان قزوین و گیلان به عنوان دو قطب اقتصادی کشور می توانند با تعامل بیشتر بر اقتصاد کشور تاثیر گذار باشند .
با حضور استاندار قزوین انجام شد:
با حضور استاندار قزوین ،شش قرار داد مهم همکاری دوجانبه بین سازمان انرژی اتمی وپژوهشگاه دانش های بنیادی کشور در خصوص پروژه مهم شتابگر ملی (چشمه نور ایران)امضاء شد.
معاون اقتصادی استاندار قزوین :
این شرکت از فروردین ماه امسال به چرخه تولید بازگشت و در مدت 50 روز توانست بیش از 12 هزار دستگاه کنتور تولید و به بازار مصرف عرضه کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت : به دنبال پیگیری های مسئولان ارشد استان ، شرکت کنتور سازی به عنوان یک شرکت صاحب برند در کشور ، پس از گذشت چند سال رکود ،...
با حضور در شهرستان ها:
سید سعید شاهرخی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین با حضور در شهرستان ها از فرمانداران و بخشداران به خاطر برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند تقدیر و تشکر کرد
استاندار قزوین بر تکمیل پایانه صادراتی استان تاکید کرد.
در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی:
با حضور همتی استاندار قزوین در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی، 30 نفر از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان قزوین تجلیل شدند.
استاد حوزه ارتباطات:
استاد حوزه ارتباطات گفت: هوشمند سازی روابط عمومی ها، مهارت آموزی و مجهز شدن به دانش روز برای تغییر نگرش ارتباطی مهمترین راهکار موفقیت در اطلاع رسانی و تکریم مردم است.
اشتراک در خبر های استانداری