رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای سرمایه گذاری

بسمه تعالی
استان زرخیز قزوین به عنوان یکی از مناطقی که دارای فرصت ها و مزیت های کم نظیری برای سرمایه گذاری در حوزه های گوناگون است می تواند مورد توجه ویژه کارآفرینان و علاقمندان به سرمایه گذاری قرار گیرد .
   این استان به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی خود در مسیر مهمترین شاهراه ترانزیتی بین المللی کشور واقع شده است و نقطه اتصال کریدور غرب به شرق و جنوب غربی به شمال شرقی کشور می باشد. علاوه براین  نزدیکی به تهران به عنوان اصلی ترین بازار انبوه کشور و هسته متراکم جریان مالی و تجاری ایران فرصت بی نظیری را برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در قطبی که به لحاظ منابع انسانی و طبیعی از غنی ترین استان های کشور محسوب می شود فراهم آورده است.
   دشت حاصلخیز قزوین به عنوان مهمترین دشت کشاورزی کشور ، توانمندی ها و جاذبه های عالی گردشگری به عنوان یک مزیت رقابتی کمتر استفاده شده ، ترانزیت ، با توجه به موقعیت بسیار خاص جغرافیایی استان ، اقتصاد دانش بنیان با توجه به تمرکز مراکز متعدد و موفق علم و تکنولوژی در این خطه ، صنعت مدرن به عنوان مزیت نسبی اصلی استان ، محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی ، سرمایه گذای در تولید و صادرات محصولات مغزافزاری و بسیاری دیگر از موضوعات قابل طرح ، از فرصت ها و مزیت های مورد توصیه برای سرمایه گذاری می باشد.
  درراستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و با علم به این مزایا و فرصت های کم نظیر و برای فعلیت بخشیدن به این قابلیتها،  اداره کل جذب و حمایت  از سرمایه گذاری استانداری قزوین در آغازین روزهای سال 1395 تاسیس شد و هم راستا و هم افزا با دیگر نهادهای مسئول تلاش می کند بهترین حمایت ها را جهت تسریع در فرآیند شروع و توسعه کسب و کار و حمایت از سرمایه گذاریهای انجام شده در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری قرار دهد.
  یکی از اهداف این دفتر ارایه اطلاعات لازم  با قید شفافیت ، عدالت و توازن به کلیه علاقمندان امر سرمایه گذاری اعم از داخلی، خارجی و خرد و کلان است.
  تارنمای حاضر تلاشی دراین راستاست و قطعا در آینده و به صورت مستمر اطلاعات مندرج دراین سایت به عنوان یک منبع معتبر و مورد اعتماد ، تکمیل و به روز رسانی خواهد شد.
لذا ضمن دعوت برای بازدید از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری ، تقاضا  می کنیم  نظرات و پیشنهادات خود را جهت تکمیل و به روز رسانی سایت به پست الکترونیک این اداره کل به نشانی jazb.sarmayeh.qz@gmail.com  ارسال فرمایید.
عبدالمحمد زاهدی
استاندار و رییس مرکز
خدمات سرمایه گذاری استان قزوین
بهنام ملکی
مشاور استاندار و مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری

مناقصه ها و اعلانات در تارنمای رایزنی بازرگانی سفارت ایران در کابل :