رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد دولت تدبیروامید برمبنای ارزش های اسلامی و انسانی است


17 اسفند, 1394 - 09:19 -- روابط عمومی 1
فرماندار آبیک در دیدار با دانشجویان:

عملکرد دولت تدبیروامید برمبنای ارزش های اسلامی و انسانی است

سرپرست فرمانداری آبیک در دیدار با دانشجویان دانشگاه اوج گفت: عملکرد دولت تدبیروامید برمبنای ارزش های اسلامی و انسانی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی رحمانی "در این دیدار گفت:دوران دانشجویی شورانگیز و سرشار از انرژی و آرمانگرایی باید است که با گذشت زمان جای خود را باید به شعور و واقع گرایی بدهد تا در مقابله با واقعیت های زندگی با بهره گیری از فهم علمی و واقعیت اجتماعی ترکیب درستی پیدا کند تا خروجی آن به ساخت جامعه متعالی منتهی شود.
وی خطاب به دانشجویان ادامه داد: باید با بهره گیری از ایده ها و اختراعات بتوانید جامعه را مدیریت کنید و البته هنر برتر جامعه در گرو تسهیل این باورها و امیدهای ایجابی شما در مرحله عمل است و در صورتی که جامعه بتواند در این مرحله با شما همسو و هم گام حرکت نماید وظیفه اش را  به درستی به انجام رسانیده است.
فرماندار آبیک با اشاره به گسست بین جامعه نخبه و توده و ارائه چند راه کار برای مقابله با این شکاف تصریح کرد: گسستی که امروزه بین جامعه نخبه و توده به وجود آمده باعث شده جامعه از مسیر توسعه منحرف شود. برای فائق شدن بر این گسست لازم است انسانهایی با ویژگی های مبتنی بر فضائل اخلاقی و نیاز جامعه تربیت شوند که با قرارگیری در شرایط سخت همواره روح متعالی و اخلاقی خود را حفظ نمایند.
وی افزود: پس از حصول و تربیت انسانی با ویژگی های انسانی باید محیط متناسب و مناسب با این ارزش ها برای وی فراهم شود به بیانی دیگر انسان و جامعه باید از هر جهت برهمدیگر در رسیدن به اهداف عالی منطبق باشند.
فرماندارآبیک با اشاره به شفاف سازی در دولت تدبیر و امید و ارزش گذاری به فضائل اخلاقی برای ایجاد تحول در جامعه ادامه داد: دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات موجود در جامعه رفتارش را بر مبنای ارزش های اسلامی و انسانی بنا نهاده است وی معتقد است برای دستیابی به تحول در جامعه باید به فضائل اخلاقی ارزش داده شود.
رحمانی در پایان با ابراز امیدواری دانشجویان در رسیدن به ارزش های والای انسانی بیان داشت: امیدواریم  با همکاری شما دانشجویان جامعه ای مبتنی بر ارزش های الهی داشته باشیم و جامعه به مسیر درست خود هدایت شود و شاهد موفقیت کشور در زمینه های مختلف و مخصوصا استکبار ستیزی و مبارزه با استبداد باشیم.