رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک فرماندار شهرستان البرز بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار


16 مرداد, 1397 - 19:45 -- روابط عمومی فرم...

پیام تبریک فرماندار شهرستان البرز بمناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز با صدور پیامی فرارسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

در متن این پیام آمده است: 

به نام خداوند لوح و قلم

با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مردادماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی، تبریک  عرض می‌نمایم . آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب زیربنای یک جامعه آگاه است و خبرنگاران با پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط، آگاهی و افزایش دانش اجتماعی را در عرصه فرهنگ به بطن جامعه تزریق می‌کنند که نتیجه آن برقراری یک رابطه صحیح بین مطالبات مردمی و انجام درست وظیفه از سوی مسئولین است که محصول آن بهبود شرایط فرهنگی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه است.

در این روز اصحاب رسانه با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی پیمان می‌بندند که پاسدار خون شهیدانی باشند که شجاعانه در سنگر خبرنگاری از رسالت قلم دفاع نمودند.

خبرنگار نبض جامعه را در دست دارد، وجدان عمومی از پنجره نگاه او سامان می‌یابد و در این جایگاه سترگ دیده بانی بی‌بدیل  است. اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان قزوین و شهرستان البرز، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی خدمات نظام وفعالیت‌های دولت تدبیر و امید قدر دانی نموده وبرای شما خبرنگاران متعهد و کوشای این خطه، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم. امید است در سایه تلاش بیش از پیش جامعه خبری در شهرستان البرز، دوشادوش دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خدماتی شاهد رفع موانع و ایجاد آرامش و پیشرفت در این شهرستان سرافراز باشیم.

رضا گروسی

فرماندار شهرستان البرز