رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشکلات تعاونی مسکن خبرنگاران را برطرف می کنیم


21 شهريور, 1397 - 12:10 -- روابط عمومی 1
استاندارقزوین:

مشکلات تعاونی مسکن خبرنگاران را برطرف می کنیم

استاندار قزوین گفت: با همکاری و اقدام مشترک بین معاونت عمرانی استانداری و شهرداری، مشکلات تعاونی مسکن خانه مطبوعات استان را حل می کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" امروز چهارشنبه در دیدار اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن خانه مطبوعات قزوین با وی افزود: امیدواریم با اقدامات و پیگیر های لازم بین معاون عمرانی استاندار و شهردار قزوین در آینده نزدیک وضعیت این تعاونی تعیین و تکلیف شود تا اعضای آن به حق و حقوق خود دست یابند.
وی اظهار داشت: مشکلات تعاونی های مسکن استان که برخی ها از انها بالای 20 سال است بلاتکلیف باقی مانده اند را باید حل کنیم و در این خصوص از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
گفتنی است؛تعاونی مسکن خانه مطبوعات قزوین در سال 87 تشکیل شده و هم اکنون دارای 100 عضو است.
مسایل و مشکلات مالی و حقوقی موجب شده تا پس از بیش از 10 سال وضعیت این تعاونی بلاتکلیف و نامشخص باقی بماند که این موضوع موجب گلایه اصحاب رسانه قزوین شده است.
امیر رجبی، رییس هیات مدیره تعاونی مسکن مطبوعات قزوین و علی علی محمدی مدیرعامل این تعاونی نیز در این دیدار با اشاره به ناتوانی اعضا در ساخت به دلیل مسایل و مشکلات عدیده مالی و رای آنها در مجمع عمومی به فروش و یا تهاتر، به طرح مسایل و مشکلات پرداختند و از استاندار برای حل مشکل این تعاونی درخواست مساعدت کردند.

 

کلید واژه ها: