رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تحکیم بنیان خانواده به سلامت بانوان وابسته است


2 آبان, 1397 - 15:17 -- banovan
مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین:

تحکیم بنیان خانواده به سلامت بانوان وابسته است

تحکیم بنیان خانواده به سلامت بانوان وابسته است؛ باید زنان در درجه اول به ارتقاء سطح سلامت جسم و روان خود بپردازند تا بتوانند در مدیریت خانه و زندگی نیز موفق شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیرکل امور بانوان و خانواده صبح امروز با توجه به شعار سازمان بهداشت جهانی در سال جاری که با عنوان بیا درباره افسردگی حرف بزنیم و در ایران با عنوان زندگی سالم، با نشاط و امید نام گذاری شده است، در پویش ملی ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش حضور یافت.
"معصومه مرادیان " تصریح کرد: تحکیم بنیان خانواده به سلامت بانوان وابسته است؛ باید زنان در درجه اول به ارتقاء سطح سلامت جسم و روان خود بپردازند تا بتوانند در مدیریت خانه و زندگی نیز موفق شوند.
مشاور استاندار سلامت بانوان را یکی از مهم ترین شاخص‌های توسعه دانست و اظهار کرد: سلامت بانوان بسیار حایز اهمیت است و باید در برنامه‌ریزی‌های سلامت محور مورد توجه قرار گیرد.
وی از همه کسانی که می‌توانند، به ارتقاء آگاهی و افزایش اطلاعات علمی زنان در رابطه با سلامت و ورزش کمک کنند، خواست از همه ظرفیت‌های خود در این زمینه استفاده بهینه کنند تا با ارتقاء مهارت‌های سلامت و زندگی زنان سطح عمومی خانواده‌ها و جامعه در این زمینه و دیگر زمینه‌ها بهبود یابد.
ایشان در طی مراسم از حضور ادارات انتقال خون، جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر کرد.
در خاتمه به افراد شرکت کننده در پویش ملی  ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش به قید قرعه هدایایی تقدیم شد.

کلید واژه ها: