رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از موکب شهید حمیدرضا سیاهکالی


3 آبان, 1397 - 12:10 -- banovan

بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از موکب شهید حمیدرضا سیاهکالی

مشاور استاندار با قدردانی از مشارکت مردم در استقبال از زائران اربعین حسینی گفت: مردم خونگرم و مهمان نواز این استان  با برپایی چندین موکب و ایستگاه ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان دادند. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از موکب شهید حمیدرضا سیاهکالی واقع در اتوبان قزوین- زنجان بازدید کرد.
معصومه مرادیان  از موکب  و مرکز خدمات رسانی به زائران اربعین، در محل استقرار ویژه بانوان حضور یافت و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زائران قرار گرفت.
وی ضمن بازدید با دست اندرکاران  نیز گفت وگو کرد و با برنامه ها و امکانات آنها برای اسکان و پذیرایی از زائران و مشکلات مربوطه آشنا شد.
ایشان با قدردانی از مشارکت مردم در استقبال از زائران اربعین حسینی گفت: مردم خونگرم و مهمان نواز این استان  با برپایی چندین موکب و ایستگاه ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان دادند. 
مشاور استاندار با رئیس پلیس راهور قزوین – زنجان هم چنین نیروهای جمعیت هلال احمر مستقردر مسیر به گفتگو نشست و از زحمات و خدمت رسانی  آنان به زائران تقدیر و تشکر کرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده از مردم متعهد و میمان نواز خواستند تا نذورات خود را شامل چای- قند- شکر- خرما- شیر – بیسکوییت – آجیل و خشکبار و ...  به موکبهای شهرستان آوج واقع در ابتدای جاده همدان- شهید سیاهکالی واقع در اتوبان قزوین- زنجان و خرمدشت ارسال نمایند.