رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حضور دهیاری های استان قزوین در نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی بندرعباس


2 اسفند, 1397 - 13:12 -- روابط عمومی 3
مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:

حضور دهیاری های استان قزوین در نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی بندرعباس

مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین خبر داد:دهیاری های استان قزوین در نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی بندرعباس شرکت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری با اعلام این خبر افزود: شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا به نمایندگی از دهیاری های استان قزوین ضمن شرکت در نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی بندرعباس، به معرفی و ارائه تولیدات پرداخت.
به گفته نجفی: تولید انواع ست های ورزشی، وسایل پارکی، تجهیزات مبلمان شهری، انواع مخازن زباله، تابلوهای معابر و انواع جدول و بلوک از تولیدات شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی بوئین زهرا است که با حمایت های اداره کل امور روستایی و شوراها و بخشداری مرکزی شهرستان بوئین زهرا، موفق به فعالیت شده و در حال حاضر برای ۱۴ نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.
این مقام مسئول در پایان گفت: نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و روستایی فرصتی مناسب برای معرفی و ارائه توانمندیهای شهرداریها و دهیاری های کل کشور می باشد و حضور دهیاری های استان قزوین و دریافت و ثبت سفارش تولید و ارسال محصولات منجر به تداوم فعالیت های این شرکت خواهد شد.