رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

دهیاران و شوراهای روستایی از اطراق مردم و مسافران نوروزی در حاشیه و بستر رودخانه ها ممانعت کنند


11 فروردين, 1398 - 14:33 -- روابط عمومی 3
‍‍ مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین تاکید کرد:

دهیاران و شوراهای روستایی از اطراق مردم و مسافران نوروزی در حاشیه و بستر رودخانه ها ممانعت کنند

‍‍ مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین تاکید کرد:دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها از اطراق مردم و مسافران نوروزی در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل های مناطق روستایی استان ممانعت و جلوگیری نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

‍‍  دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها از اتراق مردم و مسافران نوروزی در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل های مناطق روستایی استان ممانعت و جلوگیری نمایند.

اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی و شوراها با اعلام این خبر گفت: با عنایت به مصوبات دومین جلسه شورای مدیریت بحران استان در روز یکشنبه یازدهم فروردین ماه، طی مکاتبه ای کلیه دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی ملزم شدند ضمن حضور مستمر در روستاها، از اتراق در کنار رودخانه ها و مناطق پرخطر جلوگیری نمایند.
اکرم نجفی در ادامه افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و به منظور پیشگیری و آمادگی برای مواجهه با هر گونه حوادث و بحران های احتمالی، دهیاران و شوراهای اسلامی تذکرات و اطلاع رسانی لازم را برای عدم اتراق در مناطق حادثه خیز به ویژه در روز سیزدهم فروردین ماه ( روز طبیعت ) به تمامی ساکنین و مسافران نوروزی داشته باشند و در صورت نیاز به عنوان مدیر بحران روستا، هماهنگی و همکاری لازم را با نیروی انتظامی در جهت جلوگیری و ممانعت از استقرار مردم بعمل آورند. 
وی در پایان گفت: کلیه امکانات و ماشین آلات عمرانی و خدماتی دهیاریهای استان در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار دارد و با هماهنگی بخشداران به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد. همچنین طی روز گذشته یک دستگاه بیل بکهو متعلق به دهیاری داغلان از توابع بخش مرکزی شهرستان تاکستان برای کمک به مناطق سیل زده استان‌گلستان اعزام گردید