رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران شهرستان البرز با ریاست رضا گروسی فرماندار این شهرستان برگزار شد


12 فروردين, 1398 - 16:56 -- روابط عمومی فرم...

جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران شهرستان البرز با ریاست رضا گروسی فرماندار این شهرستان برگزار شد

فرماندار البرز گفت : تمهیدات لازم در محدوده نقاط حادثه خیز شهری و روستایی توسط مدیران بحران شهرستان در حوزه های مربوطه جهت پیشگیری اندیشیده شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران  شهرستان البرز ، در جلسه فوق العاده هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان گفت : با توجه به امکان افزایش دبی رودخانه یالیان تقسیم آب یالیان از بالادست با همکاری شهرداری و شرکت شهر صنعتی بویژه شهرداری الوند صورت گیرد .

وی ادامه داد: در اجرا مصوبات جلسه به ویژه در صورت لزوم مسدود نمودن مسیرهای پیش بینی شده بعد از دستور مستقیم رئیس ستاد بحران شهرستان اقدام مقتضی صورت گرفته و  دستگاه های متولی با برنامه ریزی منسجم عمل نمایند .

گروسی تاکید کرد : امکاناتی از قبیل تهیه گونی شن به میزان ضرورت ، تامین ماشین آلات و تمهیدات لازم تا قبل از ساعت ۱۶ توسط شهرداری و شرکت شهرصنعتی اندیشیده شود .
در پایان این جلسه نیز وی با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در برخی روستاهای بخش مرکزی  مسئولیت کامل و مدیریت بحران حوادث احتمالی در روستاهای این بخش را به بخشدار مرکزی شهرستان واگذار و احداث خاک ریز شنی وخاکی جهت جلوگیری از  ورود آب به منازل در برخی نقاط روستای کوچار را متذکر و این امر را  ضروری دانست .