رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال با حضور رئیس کل دادگستری استان ، فرماندار البرز در محمدیه به بهربرداری رسید


29 ارديبهشت, 1398 - 22:50 -- روابط عمومی فرم...

۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال با حضور رئیس کل دادگستری استان ، فرماندار البرز در محمدیه به بهربرداری رسید

آئین افتتاح مسیر دسترسی مجتمع مسکونی هنزا و بازار صنعتگران به کمربندی شهید بابایی شهر محمدیه با حضور حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری استان قزوین، فرماندار شهرستان البرز، بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر محمدیه و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

پروژه راه دسترسی مجتمع مسکونی هنزا با دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، بازارچه صنعتگران با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و پروژه وضوخانه شهدای گمنام با یک میلیارد و ششصد میلیون ریال اعتبار از پروژه های شهرداری  محمدیه است که با حضور مسئولان  افتتاح شد.

 حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری استان قزوین در این مراسم با بیان اینکه دستگاه قضا با جدیت به دنبال احقاق حق مردم است گفت: حل و  پیگیری مشکلات ساکنان مجتمع مسکونی هنزا در شهر محمدیه در همین راستا با همدلی و وحدت برطرف و حل شده است.

 رئیس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: تلاش کنیم در مسیر قانون و برای رضای خدا حرکت کنیم و  خدمت به مردم را با اخلاص در دستور کار قرار دهیم.

وی تاکید کرد: هرکس به وظیفه قانونی خود عمل کند قطعاً مشکلی پیش نخواهد آمد و اگر موضوعی باشد قابل برطرف شدن است.

 در ادامه این مراسم نیز جلسه بررسی موانع اجرایی جهت اجرا پروژه تجاری -اداری مروارید در شهرداری برگزار شد و در این جلسه رضا گروسی فرماندار البرز تاکید نمود : مشکلات بوجود آمده در این  اجرا این پروژه  قابل پیگیری و برطرف شدن است و پیمانکار پروژه می بایست به کار خود ادامه دهد  فلذا موارد پیش آمده قطعا بررسی و پیگیری خواهد شد . 

در پایان سفر یک روزه رئیس کل دادگستری استان به شهرستان البرز و  بخش محمدیه بازدید از رودخانه غربی و شرقی بیدستان با همراهی  مسئولان شهری  صورت گرفت .