رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دستگاههای اجرایی سالانه سه بار مورد بازرسی قرار می گیرند


20 خرداد, 1398 - 12:12 -- روابط عمومی2
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین :

دستگاههای اجرایی سالانه سه بار مورد بازرسی قرار می گیرند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از انجام سه نوبت نظارت و بازرسی از دستگاههای اجرایی در سال خبر داد و گفت: این نظارت و بازرسی‌ها از طریق وزارت کشور به استان ها ابلاغ می شود و کلیه مراکز خدماتی، امدادی و اداری که متولی خدمت به مردم هستند مشمول بازرسی و ارزیابی ها قرار دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مریم بیدخام در اولین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قزوین افزود: حفظ کرامت شهروندان، برخورد کریمانه با مردم، آگاه‌سازی اقشار اجتماعی نسبت به حقوق و پیگیری شکایات مردمی از جمله مواردی است که در این بازرسی‌ها اهمیت دارد و به افزایش رضایت عمومی منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای تیرماه سال جاری، بازرسی‌های نوبت اول سال در استان اجرایی می‌شود، اظهار داشت: لازم است که تمهیداتی برای رعایت عفاف و حجاب در ادارات انجام شود.

وی با یادآوری اجرای هشت هزار و ۳۹۷ ساعت بازرسی در ایام تعطیلات نوروز از دستگاه‌ها و مراکز امدادی و خدماتی استان، گفت: ۵۲۱ نفر در دستگاه‌ها و ادارات استان وظیفه بازدیدها و نظارت و ارزیابی را به عهده داشتند و هزار و ۸۲ مورد بازرسی از مرکز استان و هفت هزار و ۲۹۷ بازرسی از شهرستان‌ها صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در ارزیابی‌ها مشخص شد که شرکت راه آهن، اداره میراث فرهنگی و شرکت توزیع نیروی برق خدمات ارزنده و قابل تقدیری به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه کردند، اظهار داشت: با توجه به افزایش ورود گردشگران به استان قزوین اهتمام به عملکرد و ارائه خدمات مطلوب به مردم باید همواره مورد تاکید قرار گیرد.

این مسئول تاکید کرد: هر اداره‌ای ملزم است که یک کارشناس برای بررسی و تکمیل چک لیست‌های صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی تعیین کند تا اقداماتی نظیر گزارش، مستندسازی و پیگیری اقدامات به نحو مطلوب انجام شود.