رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رعایت حقوق شهروندی یک مطالبه عمومی است


20 خرداد, 1398 - 14:09 -- روابط عمومی ۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

رعایت حقوق شهروندی یک مطالبه عمومی است

تردد سه میلیون خودرو در جاده های قزوین در تعطیلات عید فطر
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین بیان داشت: تحقق حقوق شهروندی مطالبه عمومی در جامعه است و باید فراگیر شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در اولین نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قزوین اظهار داشت:رعایت حقوق شهروندی یک مطالبه عمومی است که به ما می‌گوید هر شهروند نسبت به یکدیگر از حق و حقوقی برخوردار است.
وی در ادامه به تردد سه میلیون خودرو در جاده های قزوین در تعطیلات عید فطر اشاره کرد و گفت:سه میلیون خودرو در تعطیلات عید فطر از این استان عبور کرده اند که فرصت بسیار خوبی برای رونق گردشگری است.
وی افزود: با توجه به متوسط تعداد سرنشینان، حدود ۱۰ میلیون نفر از آزادراه‌های استان عبور کرده‌اند که بهره برداری گردشگری از این مسافران باید همواره در اولویت قرار گیرد.
حبیبیاظهار داشت: ۲۵۷ مدرسه خالی در استان قزوین وجود دارد که باید برای استفاده بهینه از آنها برنامه ریزی شود و مردم در حال حاضر دغدغه مند خدمات زیرساختی نیستند و نظام جمهوری اسلامی در این خصوص پیشرفت‌های چشمگیری داشته، بنابر این لازم است تمرکز مدیران روی خدمات نرم افزاری باشد.
وی با بیان اینکه اولویت مسئولان استان باید ارائه خدمات نرم افزاری باشد و همه باید تلاش کنند تا جلب رضایت مردمی افزایش یابد، اظهار داشت: برخوردی نرم و محترمانه با مسافران و گردشگران و ایجاد امکانات فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمام نقاط استان رضایت شهروندان را بالا می‌برد.
حبیبی تاکید کرد: خدماتی که توسط دستگاه‌ها در ایام تعطیلات انجام می‌شود باید به دور از روزمرگی و یکنواختی باشد و هر دستگاه لازم است که به نسبت تعطیلات قبلی اقدامات جدیدی را به صورت نوآورانه در دستور کار قرار دهد.
این مسئول به لزوم جلب رضایت مردم پرداخت و اظهار داشت: همه برنامه‌ها و تصمیم گیری ها باید به ارائه خدمت بیشتر به مردم ختم شود و باید تلاش کرد تا شهروندان در آسایش و رفاه بیشتر باشند.
حبیبی با بیان اینکه نظارت‌ها باید مستمر و همیشگی باشد، گفت: هیچگاه نباید از نظارت غافل شد و در همه ایام نیازمند نظارت هستیم تا مجموعه‌ها به نحو احسن خدمت کنند.