رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زیرساخت هاى لازم براى جذب و امنیت گردشگران خارجی فراهم شود


22 خرداد, 1398 - 10:42 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل امنیتی و انتظامی استاندارى:

زیرساخت هاى لازم براى جذب و امنیت گردشگران خارجی فراهم شود

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری بیان داشت :  استقبال گردشگران از استان باید زیرساخت های لازم را براى جذب و امنیت گردشگران خارجی آماده نمود و با ایجاد ظرفیت های لازم و مناسب در داخل کشور از خروج گردشگران پیشگیری نمود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مرادی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری بیان داشت :  استقبال گردشگران از استان باید زیرساخت های لازم در این خصوص را آماده نمود و با ایجاد ظرفیت های لازم و مناسب در داخل کشور از خروج گردشگران پیشگیری نمود .

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به تحریم های اعمال شده بر کشورمان جذب گردشگر و توریست یکی از منابع مهم و پایدار کشور می تواند باشد که با درآمد حاصل از این راه میتوان بخش مهمی از مشکلات را مرتفع نمود .

مرادى خاطر نشان کرد:با توجه به استقبال گردشگران از استان باید زیرساخت های لازم در این خصوص را آماده نمود و با ایجاد ظرفیت های لازم و مناسب در داخل کشور از خروج گردشگران پیشگیری نمود .

 مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری بر ضرورت شناسنامه دار کردن مراکز اقامتی و ساماندهی توریست ها و نظارت دقیق تر بر گردشگران خارجی تاکید کرد .

اولین جلسه کمیسیون امنیت گردشگران خارجی به ریاست مرادی مدیر کل امنیتی و انتظامی در محل سالن جلسات معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد