رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملیات ساخت شهرک انرژی در استان تسریع شود


22 خرداد, 1398 - 15:00 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

عملیات ساخت شهرک انرژی در استان تسریع شود

معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد: با وجودگذشت یک سال از بحث احداث شهرک انرژی در استان تاکنون اقدام خاصی در این زمینه صورت نگرفته و نیاز است عملیات ساخت این شهرک تسریع شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


علی فرخ زاد در جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی ، استفاده بهینه از انرژی های تجدید پذیر را از برنامه های کلان استان دانست و گفت:  درخواست متقاضیان بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر می بایست پس از بررسی،اولیه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی در کمیته فنی مطرح و در اسرع وقت در خصوص آنها تصمیم گیری شود، همچنین با توجه به اینکه در استان تا کنون هیچ اقدامی در خصوص احداث شهرک انرژی انجام نگرفته است، ترتیبی اتخاذ گردد تا عملیات ساخت این شهرک تسریع شود.
وی در خصوص اخذ استعلام آب بعد از جلسه کارگروه خاطرنشان کرد:  شرکت آب منطقه ای جهت تسریع روند اخذ استعلامات ، مناطق ممنوعه که آب به آنها تعلق نمی گیرد را اعلام نماید تا پرونده مربوطه از همان ابتدا از سیکل بررسی و استعلامات خارج شود.
گفتنی است در جلسه مذکور گزارش عملکرد سال۹۷ کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی ارائه و درخواستهای مردمی مبنی بر اجرای طرح پرورش گوسفند، اجرای طرح زیتونکاری، اجرای طرح بتن معمولی و غیره بررسی و رای مورد نظر برای آنها صادر شد.