رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فعالیت ۶ کمیته برای برگزاری انتخابات مجلس در قزوین آغاز شده است


23 خرداد, 1398 - 13:02 -- روابط عمومی ۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

فعالیت ۶ کمیته برای برگزاری انتخابات مجلس در قزوین آغاز شده است

معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات قزوین گفت: شش کمیته برای برگزاری فرآیندهای مربوط به انتخابات سال جاری مجلس شورای اسلامی در استان فعالیت خود را آعاز کرده اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در جلسه ستاد انتخابات و مدیران سیاسی استان که با حضور معاون وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات در استانداری برگزار شد، افزود: تعداد شعب و صندوق‌های اخذ رأی، رصد فضای مجازی، احصای مسائل و مشکلات شهرستان‌های استان و ارسال ۶ گزارش به ستاد مرکزی از جمله اقدامات انجام شده کمیته‌های انتخابات استان بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون نیز ۶ مطالبه استان شامل ایجاد یک شهرستان، سه بخش و تبدیل ۲ ناحیه به شهر از استان به وزارت کشور ارسال شده که به دلایل مختلف تحقق نیافته و پیگیری‌های آن نیز همچنان ادامه دارد.

حبیبی خاطرنشان کرد: حضور ۸۲.۹ درصد مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری و ۶۰.۹ درصدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخیر، این استان را در ردیف استان‌های ممتاز حضور در انتخابات قرار داده است.

در ادامه این نشست فرماندار قزوین به نمایندگی از فرمانداران و بخشدار شال به نمایندگی از بخشداران پیرامون مسائل و مشکلات انتخابات آینده مطالبی را به رئیس ستاد انتخابات کشور ارایه کردند.